Šiaulių „Šiauliai“ nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją, savo aikštėje lygiosiomis 0:0 (0:0) sužaidę su Alytaus „Dainava“, ir užsitikrino septintąją vietą „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Aštunti likę alytiškiai tik pergalės atveju būtų nepraradę galimybės pakilti viena vieta aukščiau.

Nors pirmosiomis dvikovos minutėmis kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, pavojingų momentų susirinkę žiūrovai nematė. Be pagrindinių vidurio saugų Tautvydo Eliošiaus ir Armino Vaskelos rungtyniavę šiauliečiai atidžiai gynėsi ir grasino svečių vartams pavojingais žaibiškais išpuoliais.

Niko Tokičius galėjo išvesti „Šiaulius“ į priekį 13-ąją minutę, kai perdavimu iš gilumos buvo išvestas vienas prieš vartus, bet uždelsė smūgiuoti, pabandė suklaidinti šalia buvusį varžovą, todėl gausesnėmis pajėgomis parskubėję alytiškiai pavojų likvidavo. Po minutės į puolimą iš gynybos nuskubėjęs Mantas Fridrikas pabandė savo laimę tolimu smūgiu, tačiau pataikė tiesiai į vartininką.

21-ąją minutę Rolandas Lėščius gražiai suklaidino varžovą ir atliko perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Dovydui Medžiaušiui, šis gražiai kulnu numetė kamuolį N.Tokičiui. Šio smūgis kliudė gynėją ir išriedėjo už galinės linijos. Po kampinio legionierius iš Kroatijos puikiai smūgiavo galva ir tik fantastiška Donato Mikučionio reakcija išgelbėjo „Dainavą“ nuo didelių nemalonumų.

Nerijui Kavaliauskui pritrūko kelių centimetrų išvesti Alytaus komandą į priekį po standartinės padėties. Laimėjęs oro dvikovą, gynėjas galva pasiuntė kamuolį visiškai šalia virpsto 23-ąją minutę. Po kelių minučių gražus Mindaugo Straukos reidas link baudos aikštelės baigėsi netaikliu smūgiu į tolimą kampą.

28-ąją minutę prie „Dainavos“ baudos aikštelės buvo užfiksuotas žaidimas ranka. Pavojingą N.Tokičiaus baudos smūgį šuoliu į kampinį nukreipė dar kartą puikią reakciją pademonstravęs D.Mikučionis.

Aktyviai žaidusio „Šiaulių“ puolėjo ir svečių vartininko akistata tęsėsi. Alytiškis dar kartą turėjo įsijungti į žaidimą ir atremti pavojingą N.Tokičiaus smūgį iš kairiojo krašto. Prie prieš save atmušto kamuolio pirmieji suskubo „Dainavos“ gynėjai.

Antrasis kėlinys prasidėjo pora kampinių prie aikštės šeimininkų vartų, tačiau Edgarui Jonaičiui sunkumų jie nesukėlė. Šiauliečiai atsakė pavojingu Vyto Gašpuičio smūgiu galva šalia virpsto, po standartinės padėties nesėkmingai kamuolį išmušus gynėjams.

56-ąją minutę Povilas Gavėnas galėjo lengviau atsikvėpti, kai rungtynių arbitras skyrė tik pražangą, alytiškiui nutraukus pavojingą „Šiaulių“ greitą išpuolį, nors futbolininkas bandė įrodyti, kad iš praždių palietė kamuolį ir tik vėliau varžovo koją. Klimo Gusočenkos labai pavojingas baudos smūgis skriejo virš vartų.

Šlapia ir klampi aikštė labiausiai prisidėjo prie gausių abiejų komandų futbolininkų klaidų bei techninio broko antrajame kėlinyje, todėl kamuoliai puolėjams buvo siunčiami ilgais tolimais perdavimais, tačiau tiek „Šiaulių“, tiek „Dainavos“ gynyba klaidų nedarė, todėl vartininkai darbo praktiškai neturėjo iki rungtynių pabaigą skelbusio teisėjo švilpuko.

Šiaulių „Šiauliai“ – Alytaus „Dainava“ 0:0 (0:0).

„Šiauliai“: E.Jonaitis, M.Fridrikas, J.Raziūnas, F.Zderičius, E.Pšelenskis, D.Medžiaušis (58 min. A.Juozapaitis), D.Jankauskas (46 min. J.Petravičius), A.Vaskela, K.Gusočenko, N.Tokičius, R.Lėščius.

„Dainava“: D.Mikučionis, N.Kavaliauskas, P.Gavėnas, N.Bartkevičius, D.Cibulskas, R.Stankevičius (61 min. T.Vitukynas), M.Strauka (78 min. D.Ivanauskas), D.Gunevičius, L.Sendžikas, L.Savastas, K.Balčiūnas.

Geltonos kortelės: K.Gusočenko (76); L.Sendžikas (53), D.Gunevičius (75).

Rungtynių teisėjai: A.Žuta, A.Šeškus, A.Mazalas.