0
TV3

Trečią pergalę ketvirtose Londono olimpinių žaidynių A grupės rungtynėse pasiekė Prancūzijos rinktinė, nugalėjusi Tuniso nacionalinę komandą - 73:69 (20:15, 15:12, 25:16, 13:26).

Pirmoje mačo dalyje tunisiečiai garbingai priešinosi Prancūzijos krepšininkams, tačiau pastarieji iškart po pertraukos įrodė savo pranašumą (60:40). Ketvirtajame kėlinyje beliko sutvarkyti formalumus, nors Afrikos krepšinio atstovams ir pavyko gerokai sumažinti deficitą.

Nugalėtojams Tony Parkeris (7/10 dvit.) pelnė 22, Nicolas Batumas (8 atk. kam.) - 19, Kevinas Seraphinas - 10 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs Mohamedas Hadidane'as.

Tuniso sąskaitoje - visi 4 pralaimėjimai. Primename, kad su Tunisu paskutinėse grupės rungtynėse žais lietuviai.