47
Kėdainių „Nevėžis“ – Kauno „Žalgiris“ 66:77 (nuotr. Fotodiena.lt)

Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungęs Kauno „Žalgiris“ sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“.

47

Lemiamą ketvirtį kauniečiai laimėjo 24:11 ir 77:66 nugalėjo gerai kovojusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

„Žalgirį“ į priekį vedė tritaškiais varžovus žudęs Artūras Milaknis. Snaiperis pataikė 5 tolimus metimus iš 6 bandymų ir pelnė 19 taškų.

„Treneris visada mato, kam tą dieną sekasi, – savo gero žaidimo priežastis vardijo A. Milaknis. – Šarūnas moka gerai pasinaudoti žaidėjų pliusais. Pasisekė, kad šiandien tas krepšininkas buvau aš.“

Prastai rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ per pirmąsias penkias minutes buvo pelnęs du taškus (2:15). Kauniečiai žaidimą stabilizavo, tačiau labiau atitolti nuo varžovų nesugebėjo – prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje degė lygybė (53:53).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai laimėjo 13-os taškų persvara ir sugrįžo į pergalių kelią – 77:66.