Trečią pergalę iš eilės komandiniame pasaulio badmintono čempionate (Sudirman Cup) Škotijoje iškovojo bei 5-ojo diviziono keturių komandų A grupės nugalėtoja tapo Lietuvos rinktinė.

Trečiadienio vakarą Lietuvos ekipa 4:1 privertė pasiduoti antrąją vietą grupėje užėmusius Slovėnijos badmintonininkus.

Tomas Dovidaitis poroje su Ligita Žukauskaite 21:14, 21:18 nugalėjo Luką Kumeljį ir Mają Tyrdy, Kęstutis Navickas 19:21, 11:21 pralaimėjo Lukai Petričiui, Akvilė Stapušaitytė 21:19, 13:21, 21:14 įveikė Mają Kersnik, Donatas Narvilas ir K. Navickas 21:16, 18:21, 21:17 privertė pasiduoti L. Petričių ir L. Kumeljį, o A. Stapušaitytė bei L. Žukauskaitė buvo pajėgesnės susitikime su M. Kersnik ir M. Tyrdy - 21:12, 21:18.

Kitame A grupės mače PAR rinktinė po atkaklios kovos 3:2 įveikė Liuksemburgą bei grupėje užėmė trečiąją.

Tęsdama kovą dėl 5-ojo diviziono nugalėtojos titulo Lietuvos rinktinė penktadienį susitiks su B grupės nugalėtoja Airijos ekipa.

Prieš dvejus metus Kinijoje vykusiame čempionate Lietuvos badmintono rinktinė 5-ajame divizione buvo antra, o bendrojoje pirmenybių įskaitoje užėmė 32-ąją vietą.