tomas dovidaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas dovidaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas dovidaitis“.

Trečioji Lietuvos ekipos pergalė komandinėse planetos badmintono pirmenybėse

Trečią pergalę iš eilės komandiniame pasaulio badmintono čempionate (Sudirman Cup) Škotijoje iškovojo bei 5-ojo diviziono keturių komandų A grupės nugalėtoja tapo Lietuvos rinktinė.Trečiadienio vakarą Lietuvos ekipa 4:1 privertė pasiduoti antrąją vietą grupėje užėmusius Slovėnijos badmintonininkus.
2007-06-14

Pasaulio badmintono čempionatą lietuviai pradėjo pergale

Pergale komandines planetos pirmenybes (Sudirman Cup) Škotijoje pradėjo Lietuvos rinktinė, 5-ojo diviziono A grupės mače 3:2 įveikusi PAR ekipą. Kęstutis Navickas 21:9, 21:12 nugalėjo Chrisą Dednamą, Akvilė Stapušaitytė 21:9, 24:14 įveikė Kerry-Lee Harrington, K. Navickas poroje su Ligita Žukauskaite 16:21, 11:21 pralaimėjo Dorianui Jamesui bei Michellei Edwards, Tomas Dovidaitis ir Donatas Narvilas 15:21, 10:21 nusileido Ch.