Kauno sporto halėje vykstančiame tarptautiniame keturių komandų Stepo Butauto taurės krepšinio turnyre trečiąją vietą užėmė Dniepropetrovsko "Dnepr" (Ukraina) ekipa, kurią treniruoja Valdemaras Chomičius.

Šeštadienį mažajame finale "Dnepr" krepšininkai 77:72 (19:14, 22:18, 16:11, 20:29) įveikė Rakverės "Tarvas" (Estija) penketuką.

16 taškų nugalėtojams pelnė Maksimas Balašovas, 13 - Denisas Ivanovas, 11 - Konstantinas Glazyrinas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Raitas Keerlesas (27 tšk.), Juris Umbraško (13 tšk.) ir Silveris Leppikas (12 taškų).

Pagrindiniame turnyro finale Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" žaidžia su Ramūno Butauto treniruojamu Latvijos čempionu Rygos VEF klubu.