Turino „Juventus“ klubas nutraukė savo titulų badą. Po trijų metų pertraukos Turino „Juventus“ užbaigs sezoną su trofėjumi. „Juventus“ trečiadienį laimėjo Italijos taurės finalo rungtynes 1:0 palaužusi „Atalanta“ komandą.

„Juventus“ itin sėkmingai pradėjo šias rungtynes. Dušanas Vlahovičius jau ketvirtąją minutę buvo išvestas vienas prieš vartininką, pečiu užsiblokavo kamuolį nuo gynėjo ir galingu šūviu nepaliko varžovams jokių vilčių.

Antrajame kėlinyje tas pats D. Vlahovičius ir antrą kartą siuntė kamuolį į varžovų vartus. Visgi, jam pritrūko centimetrų: VAR peržiūros metu užfiksuota minimali serbo nuošalė.

Nepaisant to, jog jiems nepavyko pelnyti antrojo įvarčio, per visas rungtynes „Atalanta“ taip ir neišbandė Mattijos Perino gynybos. Penki jų smūgiai skriejo šalia vartų, o dar aštuoni buvo blokuoti.

Įdomu, jog dvikovą „Juventus“ baigė be savo trenerio Massimiliano Allengri. Teisėjas penktąją pridėto laiko minutę jam parodė raudoną kortelę.

Tai buvo jau 15-asis kartas, kai „Juventus“ laimėjo „Coppa Italia“ pirmenybes. Nė vienas kitas klubas taurės nėra laimėjęs daugiau nei 9 kartus.

Pastarieji metai „Juventus“ prabėgo be trofėjų. Italijos taurę Turino klubas paskutinį kartą buvo iškovojęs 2020-2021 m. sezone, o Serie A titulą pastarąjį kartą laimėjo 2019-2020 m. sezone. Laimėti jau kurį laiką jiems nepavyko ir europiniuose turnyruose.