coppa italia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „coppa italia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „coppa italia“.

Lasickas Serbijoje įmušė pergalingą baudinį, o kaip sekėsi kitiems lietuviams?

Trečiadienio vakarą nemažai Lietuvos futbolininkų žaidė įvairiose užsienio lygose ar taurės rungtynėse. Serbijos taurės ketvirtfinalį pasiekė Justas Lasickas su „Voždovac“ klubu. „Voždovac“ aštuntfinalyje tik po baudinių serijos nugalėjo „Javor“ klubą. J.Lasickas žaidė startinėje sudėtyje ir mušė vieną iš baudinių.
2020-11-26

Milano derbyje prireikė pratęsimo

Intriguojančiame Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje prireikė pratęsimo. Po jo „Milan“ iš tolimesnių „Coppa Italia“ varžybų eliminavo principinį varžovą – Milano „Inter“. Derbis baigėsi „Milan“ pergale 1:0. Tokį rezultatą lėmė 104 minutę įmuštas 19-mečio Patricko Cutrone įvartis.
2017-12-28

Italijos taurė: „Serie A“ lyderiai su „Serie C“ vidutiniokais mušė baudinius

Sunkiai į „Coppa Italia“ ketvirtfinalį prasibrovė „Serie A“ lyderis Milano „Inter“. Jis antradienį aštuntfinalyje vargo su „Serie C“ vidutiniokais „Pordenone“ futbolininkais, kuriuos namie įveikė po baudinių serijos. 90 minučių nugalėtojo neišaiškino, mat nė viena komanda įvarčio nepelnė. Toks pats scenarijus buvo ir pratęsime. Kadangi po 120 minučių švieslentėje degė lygus rezultatas (0:0), komandos stojo mušti baudinius.
2017-12-13

T. Danilevičiaus įvartis padėjo komandai iškovoti pergalę Italijos taurės turnyre

Šeštadienį buvo žaidžiamos 15 Italijos taurės („Coppa Italia“) trečiojo etapo rungtynių. Lietuvos rinktinės puolėjo Tomo Danilevičiaus atstovaujama Kastelamarės „Juve Stabia“ ekipa, rungtyniaujanti „Serie B“ pirmenybėse, po dramatiškos kovos ir baudinių serijos įveikė „Serie A“ lygoje rungtyniaujančią Genujos „Sampdoria“ vienuolikę.
2012-08-19

„Palermo“ įveikė „Milan“ ir pateko į Italijos taurės turnyro finalą

Antradienį vėlai vakare sužaistose atsakomosiose Italijos taurės turnyro („Coppa Italia“) pusfinalio rungtynėse „Palermo“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 įveikė „Milan“ ekipą ir pateko į finalą. Pirmoji komandų akistata prieš tris savaites Milano „San Siro“ stadione baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2. „Serie A“ pirmenybių čempionų titulą jau užsitikrinusius Massimiliano Allegri auklėtinius palaužė Giulio Migliaccio bei Cesare Bovo įvarčiai antrajame kėlinyje.