„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Southampton“ futbolininkus ir tęsia kovą dėl čempionų titulo.

Nathanas Redmondas 13-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Southampton“ ekipą į priekį 1:0.

Takumi Minamino 27-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Diogo Jota antrojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Joelis Matipas 67-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Jamesas Milneris 79-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Nathanas Redmondas 88-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Alissonas sėkmingai atrėmė kamuolį.

„Liverpool“ klubas po 37 sužaistų rungtynių turi surinkęs 89 taškus ir rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Manchester City“ su 90 taškų vis dar yra lyderis ir žengia pirmoje vietoje.

Paskutiniame ture visi turo mačai prasidės vienodu metu. Sekmadienį „Liverpool“ kausis su „Wolverhampton“.

Pergalės atveju reikės tikėtis, kad nelaimės „Manchester City“, kuris išvykoje susitiks su Birmingamo „Aston Villa“.