I. Swiatek pirmajame sete turėjo progą išsiveržti į priekį, bet jo pradžioje nerealizavo „break pointo“. Tuo tarpu J. Pegula savo šansų sulaukė septintajame geime ir realizavo trečią susikurtą „break pointą“.
Antrajame sete pirmus 10 geimų vyko visiškai lygi kova. Kai jau atrodė, kad reikės pratęsimo, I. Swiatek vienuoliktajame geime suteikė varžovei du „break pointus“ ir neišsigelbėjo. J. Pegula vėliau savo padavimais įtvirtino pergalę.
I. Swiatek finale padarė 39 neišprovokuotas klaidas, o J. Pegula – tik 16.
31-erių J. Pegula laimėjo 9-ą WTA vienetų turnyrą per karjerą. Amerikietei atiteko 500 reitingo taškų bei 164 tūkst. JAV dolerių.
Buvusi pirmoji pasaulio raketė I. Swiatek jokio titulo nėra laimėjusi jau 13 mėnesių, o turnyre ant žolės į finalą pateko pirmą kartą karjeroje. Nepaisant pralaimėto finalo, lenkė reitinge pakils į 4-ą poziciją.
WTA 500 serijos moterų teniso turnyro Berlyne prizų fondą sudarė kiek daugiau nei 1,064 mln. JAV dolerių.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!