Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šią savaitę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriams atlikus planinį patikrinimą Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“, buvo nustatyta maisto tvarkymo ir higienos pažeidimų.

Šią savaitę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriams atlikus planinį patikrinimą Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“, buvo nustatyta maisto tvarkymo ir higienos pažeidimų.

REKLAMA

Kaip pranešė tarnyba, patikrinimo metu tarp įstaigos darbuotojų asmeninių daiktų buvo rasta 10,5 kg gamyboje nepanaudotų maisto produktų: atvėsintos vištienos krūtinėlių, maltos vištienos pusgaminių, sviesto, vaisių, daržovių ir kt. 

Taip pat nustatyta, kad virtuvėje pagaminta daugiau maisto, nei buvo valgančiųjų – po pietų išdalinimo liko 14,5 kg įvairių patiekalų. Paskutinei vaikų grupei neužteko grietinės ir sviesto padažo – buvo tik 40 g vietoj reikiamų 140 g.

REKLAMA
REKLAMA

Be to, VMVT specialistai užfiksavo, kad pieno produktai laikomi ne šaldytuve, o sandėlyje, nustatyta ir higienos pažeidimų.

Pasak tarnybos, nustačius minėtus pažeidimu, įstaigai uždrausta realizuoti 25 kg maisto produktų. 

Už nustatytus pažeidimus darželio atsakingiems asmenims bus taikomos administracinės poveikio priemonės.

REKLAMA
Tai,kad čia ne tik veterinarinės inspekcijos reikalas,čia reikia policiją kviesti. Gi akivaizdi vagystė. darželio turtas ,šiuo atveju, mėsos ,pieno gaminiai,kiaušiniai sudėti prie asmeninių daiktų,akivaizdu,kad pavogti ir paruošti pasisavinimui.
Čia prichvatizacija , tiesiog nespėjo išnešti namo ....., čia jau policijos reikalas ...
baisu ,paskui vaikuciai vemia ir triedzia..cia gal vogt norejo.....sau
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų