Įvairiose Senojo žemyno arenose savaitgalį sėkmingai startavo Lietuvos lengvaatlečiai, patekę tarp prizininkų.

Didžiausias būrys Lietuvos atstovų startavo Šveicarijoje vykusiose aštuntosiose „Gran Premio Casino Lugano“ varžybose. Moterų sprinto finale Audra Dagelytė 100 m nubėgo per 11,71 sek. ir nusileido tik Uzbekistano sprinterei Guzel Chubijevai (11,50 sek.). Penkta finišavo Edita Lingytė (12,03 sek.).

Trečią vietą šuolių į aukštį varžybose užėmė Karina Vnukova. Įveikusi 180 cm aukštį ji trečiąją poziciją pasidalijo su šveicare Beatrice Lundmark.

Vyrų 100 m bėgimo finale penktas finišavo Rytis Sakalauskas. Jis nuotolį nubėgo per 10,46 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. Beje, tai ketvirtas rezultatas šalies sprinterių istorijoje. Ligi šiol greičiau už jį bėgo tik Kastytis Klimas (10,33 sek. - 1992 metais Vilniuje), Eimantas Skrabulis (10,35 sek. - 1989 metais Volgograde, Rusija) ir Martynas Jurgilas (10,41 sek. - prieš dešimt dienų Šiauliuose).

Septintas 100 m bėgimo finale finišavo Žilvinas Adomavičius (10,62 sek.), o kvalifikacinėse varžybose per 11,62 sek. šį nuotolį nubėgęs Martynas Jurgilas patyrė traumą.

Baltarusijoje vykusiose „Ravilios Agletdinovos memorialo“ varžybose antrą vietą užėmė Živilė Balčiūnaitė. Minske ji 10 000 m nuotolį nubėgo per 34 min. 21,60 sek. ir 31,69 sek. pralaimėjo nugalėtojai baltarusei Svetlanai Kudelič.

Vokietijoje 16 kartą vykusiose „Stadionfest“ varžybose Irina Krakoviak 800 m nubėgo per 2 min. 4,38 sek. ir finišavo trečia.