audra dagelytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audra dagelytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audra dagelytė“.

Sėkmingi lengvaatlečių startai Europoje

Įvairiose Senojo žemyno arenose savaitgalį sėkmingai startavo Lietuvos lengvaatlečiai, patekę tarp prizininkų. Didžiausias būrys Lietuvos atstovų startavo Šveicarijoje vykusiose aštuntosiose „Gran Premio Casino Lugano“ varžybose. Moterų sprinto finale Audra Dagelytė 100 m nubėgo per 11,71 sek. ir nusileido tik Uzbekistano sprinterei Guzel Chubijevai (11,50 sek.). Penkta finišavo Edita Lingytė (12,03 sek.). Trečią vietą šuolių į aukštį varžybose užėmė Karina Vnukova.
2009-06-15

Virgilijus Alekna Lenkijoje užėmė antrąją vietą

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna 55-osiose Janušo Kusočinskio memorialo varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 63 m 93 cm. Tai buvo antrosios V. Aleknos varžybos šį sezoną. Nugalėjo olimpinis vicečempionas lenkas Piotras Malachovskis (Piotr Malachowski). Jis trečiuoju bandymu diską nusviedė 65 m 98 cm. Trečias liko vengras Zoltanas Kevagas (Zoltan Kovago), nusviedęs diską 62 m 22 cm. Geriausias V. Aleknos bandymas buvo antrasis.
2009-06-08

Audra Dagelytė Prancūzijoje iškovojo ketvirtąją vietą

Prancūzija vykusių lengvosios atletikos varžybų moterų 100 m bėgimo rungtyje penktadienį Lietuvos atstovė Audra Dagelytė užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvė distanciją įveikė per 11,93 sek. Nugalėjo kanadietė Tuajen Olupona (Toyin Olupona) - 11,70 sek.
2009-06-06

Bėgikės estafetėje pasiekė Lietuvos rekordą

Devintajame Primo Nebiolo memorialo legvaatlečių turnyre Turine (Italija) dalyvavo ir grupė Lietuvos bėgikių. Estafetės 4 po 100 m komanda (E.Lingytė, L.Andrijauskaitė, L.Grinčikaitė ir A.Dagelytė) užėmė antrąją vietą bei pagerino šios rungties Lietuvos rekordą (44,28 sek.). Senasis rekordas - 44,72 sekundės - gyvavo nuo 1983 metų, o pernai buvo pakartotas Lietuvos studenčių rinktinės planetos universiadoje.
2008-06-07

Tenerifėje – Lietuvos bėgikių triumfas

Ispanijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose (XVI Meeting Internacional de Tenerife „Ciudad de La Laguna") 100 moterų bėgimą laimėjo Audra Dagelytė, distanciją įveikusi per 11,47 sekundės. Antrąją vietą šioje rungtyje užėmusios Editos Lingytės rezultatas - 11,67 sekundės.
2008-05-12

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.
2008-02-09

E. Balčiūnaitės pergalė lengvaatlečių turnyre Estijoje

Trečiadienį Estijos sostinėje vykusiame uždarų patalpų lengvosios atletikos "BIG Kuldliiga" ("BIG Aukso lyga") žiemos sezono pirmajame etape kartu su estų, suomių, latvių ir rusų sportininkais varžėsi 14 Lietuvos lengvaatlečių. Moterų 800 m bėgimo nugalėtojas tapo Eglė Balčiūnaitė. Nugalėtojos rezultatas - 2 minutės 06,32 sekundės - asmeninis uždarų patalpų rekordas bei geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. 60 m bėgime antra finišavo Audra Dagelytė (7,43 sek.
2008-01-24

Pasibaigė lengvaatlečių varžybos “Jurbarkas 2007”

Lietuvos lengvaatlečiai sezoną baigė savaitgalį vykusiomis tradicinėmis tarptautinėmis varžybomis "Jurbarkas 2007". Vyrų disko metimo rungties nugalėtoju tapo dukart olimpinis bei Europos čempionas Virgilijus Alekna (64,22 m), aplenkęs Andrių Gudžių (56,44 m) bei Mažvydą Butkų (54,63 m). Beje, nugalėtojams mėtė 2 kg svorio, o prizininkai - perpus lengvesnį diską.
2007-10-08

Lengvaatlečiai pasaulio čempionate tikisi ne vieno medalio

Sekmadienį Osakoje (Japonija) prasidėsiančiame 11-ajame pasaulio lengvosios atletikos čempionate dalyvaus šeši Lietuvos sportininkai, rašo "Kauno diena".Didžiausios viltys siejamos su olimpiniu, pasaulio bei Europos čempionu disko metiku Virgilijumi Alekna. Lietuviui tai bus septintasis startas tokio lygio varžybose.
2007-08-24

Lietuva Universiadoje iškovojo ketvirtą medalį

Šeštą Pasaulio studentų žaidynių, vykstančių Tailando sostinėje Bangkoke, dieną bronzos medalį iškovojo Lietuvos dziudo imtynininkas Karolis Bauža (nuotraukoje). Svorio kategorijoje iki 90 kilogramų jį aplenkė Huršidas Nabijevas iš Uzbekistano ir prancūzas Nicola Brissonas.