karina vnukova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karina vnukova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karina vnukova“.

Lietuvos atletai nėra beviltiški

Lietuviai – nesutverti lengvajai atletikai? Su tokia nuomone kategoriškai nesutinka Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) trenerių tarybos pirmininkas Kęstutis Jezepčikas. Jis, duodamas interviu portalui „Balsas.lt“, ne tik įvertino mūsiškių pasirodymą neseniai Berlyne pasibaigusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate, bet ir pasidalijo savo mintimis apie sporto karalienės ateitį Lietuvoje.
2009-09-11

Ieties metikas T. Intas įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą. 27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą. 10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.
2009-08-02

Karina Vnukova universiadoje - 16-a

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų šuolių į aukštį atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Karina Vnukova užėmė 16-ąją vietą ir nepateko į finalą. 24-erių metų lietuvė įveikė 1 m 75 cm aukštį. Atrankos varžybose dalyvavo 22 sportininkės, į finalą pateko 12. Mūsų šalies bėgikė Lina Andrijauskaite 200 m bėgimo pusfinalyje nestartavo.
2009-07-10

Dainų šventė išginė iš Vilniaus Virgilijų Alekną

Šią savaitę surengtose atvirosiose Vilniaus miesto lengvosios atletikos pirmenybėse ryškiausia figūra buvo disko rungtį laimėjęs tituluotasis Virgilijus Alekna, kuriam dėl šiandien Vilniuje prasidedančios Dainų šventės tenka treniruotis Kaune.
2009-07-01

Sprinterė Lina Grinčikaitė iškovojo pergalę

Lietuvos sprinterė Lina Grinčikaitė šeštadienį Sofijoje (Bulgarija) vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų 200 m bėgimo rungtyje iškovojo pirmąją vietą. Lietuvė distanciją įveikė per 23,58 sek. 100 m distancijoje Lina buvo trečia - 11,69 sek. Trečiąją vietą šuolio į aukštį varžybose užėmė Karina Vnukova. Ji peršoko kartelę, iškeltą į 1 m 85 cm aukštį. Agnė Orlauskaitė 400 m distancijoje lengvai laimėjo pirmąjį bėgimą (53,55 sek.), tačiau bendroje įskaitoje liko penkta.
2009-06-28

Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo kelialapį į pirmąją lygą

Slovakijoje vykusiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmąją lygą. Mūsų šalies komanda surinko 216 taškų ir antrąją vietą užėmusius Airijos lengvaatlečius pranoko 15,5 taško. Trečiąją vietą užėmė Latvija (181 tšk.), ketvirtąją - Austrija (180,5 tšk.), penktąją - Slovakija (180 tšk.), šeštąją - Kroatija (174 tšk.), septintąją - Bulgarija (163 tšk.), aštuntąją - Kipras (140 tšk.
2009-06-21

Sėkmingi lengvaatlečių startai Europoje

Įvairiose Senojo žemyno arenose savaitgalį sėkmingai startavo Lietuvos lengvaatlečiai, patekę tarp prizininkų. Didžiausias būrys Lietuvos atstovų startavo Šveicarijoje vykusiose aštuntosiose „Gran Premio Casino Lugano“ varžybose. Moterų sprinto finale Audra Dagelytė 100 m nubėgo per 11,71 sek. ir nusileido tik Uzbekistano sprinterei Guzel Chubijevai (11,50 sek.). Penkta finišavo Edita Lingytė (12,03 sek.). Trečią vietą šuolių į aukštį varžybose užėmė Karina Vnukova.
2009-06-15

Šiauliuose varžomasi dėl LLAF taurės

Penktadienį Šiauliuose prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, klubų taurės varžybos bei Lietuvos daugiakovių čempionatas. Pirmosios varžybų dienos nugalėtojais tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 11,62 sek.
2009-06-06

Šunys nukonkuravo olimpinį čempioną

Paskutinė ikiolimpinė dukart olimpinio čempiono disko metiko Virgilijaus Aleknos treniruočių savaitė sužlugdyta. Vakar atvykęs pasimankštinti į Lietuvos olimpiniam sporto centrui (OSC) priklausantį stadioną Vilniaus Vingio parke bene žymiausias visų laikų mūsų sportininkas apstulbo išvydęs ten šunų parodą.
2008-08-04

Lengvaatlečiai išsiaiškino, kas vyks į olimpiadą

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, surengtas Kaune, ne vienam sportininkui tapo paskutine galimybe įrodyti savo vertę ir išsikovoti kelialapį į Pekino (Kinija) olimpines žaidynes, rašo pirmadienio "Lietuvos žinios". Ieties metikės Indrė Jakubaitytė ir Inga Stasiulonytė šiandien susikaus per papildomas varžybas. Tada ir paaiškės, kuri iš šių sportininkių su Lietuvos lengvaatlečių rinktine vyks į Pekino olimpines žaidynes.