irina krakoviak

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „irina krakoviak“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „irina krakoviak“.

Europos U23 lengvosios atletikos čempionatas: ko tikėtis iš lietuvių?

Į Europos iki 23 metų (U23) lengvosios atletikos čempionatą Lietuvos komanda kantriai riedėjo autobusu. Po 15 valandų trukusios kelionės į kaimyninėje Lenkijoje esantį Bydgoščių atvykusius lengvaatlečius pradžiugino komandai skirto viešbučio pavadinimas – „Best Inn“ – sukeliantis asociacijas, kad geriausi gyvena būtent čia.
2017-07-12

Lietuvos atletai iš Berlyno grįžo ir be medalių, ir be rekordų

Vakar Berlyne pasibaigusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate mūsų sportininkai medalių neiškovojo ir šalies rekordų nepagerino. Iš penkiolikos Lietuvos atletų į geriausiųjų dešimtukus pateko du.
2009-08-24

I. Krakoviak Berlyne pateko į pusfinalį

Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančio 12-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų 1500 m bėgimo atrankos varžybų pirmajame bėgime antradienį Lietuvos atstovė Irina Krakoviak finišavo šešta ir pateko į penktadienį vyksiantį pusfinalį. 31-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 4 min. 8,96 sek. ir savo bėgime aplenkė aštuonias varžoves. Į pusfinalį pateko po šešias geriausias trijų atrankos bėgimų dalyves ir dar šešios greičiausios iš likusių sportininkių.
2009-08-18

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate varžysis 15 lietuvių

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate, rugpjūčio 15-23 dienomis vyksiančiame Berlyne (Vokietija), Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Lietuvos rinktinės sudėtis buvo patvirtinta sekmadienį, pasibaigus S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiam Lietuvos čempionatui.
2009-08-02

Ieties metikas T. Intas įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą. 27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą. 10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.
2009-08-02

Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo kelialapį į pirmąją lygą

Slovakijoje vykusiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmąją lygą. Mūsų šalies komanda surinko 216 taškų ir antrąją vietą užėmusius Airijos lengvaatlečius pranoko 15,5 taško. Trečiąją vietą užėmė Latvija (181 tšk.), ketvirtąją - Austrija (180,5 tšk.), penktąją - Slovakija (180 tšk.), šeštąją - Kroatija (174 tšk.), septintąją - Bulgarija (163 tšk.), aštuntąją - Kipras (140 tšk.
2009-06-21

Sėkmingi lengvaatlečių startai Europoje

Įvairiose Senojo žemyno arenose savaitgalį sėkmingai startavo Lietuvos lengvaatlečiai, patekę tarp prizininkų. Didžiausias būrys Lietuvos atstovų startavo Šveicarijoje vykusiose aštuntosiose „Gran Premio Casino Lugano“ varžybose. Moterų sprinto finale Audra Dagelytė 100 m nubėgo per 11,71 sek. ir nusileido tik Uzbekistano sprinterei Guzel Chubijevai (11,50 sek.). Penkta finišavo Edita Lingytė (12,03 sek.). Trečią vietą šuolių į aukštį varžybose užėmė Karina Vnukova.
2009-06-15

Bėgikė Irina Krakoviak varžybose Lenkijoje – trečia

Lenkijoje vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „ENEA Cup“, turinčių „European Athletics Premium“ statusą, moterų 800 m bėgime trečiadienį Lietuvos atstovė Irina Krakoviak užėmė trečiąją vietą. Ji distanciją įveikė per 2 min. 1,50 sek. - tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. Kita mūsų šalies atstovė Eglė Balčiūnaitė finišavo penkta - 2 min. 2,28 sek.
2009-06-11

Virgilijus Alekna Lenkijoje užėmė antrąją vietą

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna 55-osiose Janušo Kusočinskio memorialo varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 63 m 93 cm. Tai buvo antrosios V. Aleknos varžybos šį sezoną. Nugalėjo olimpinis vicečempionas lenkas Piotras Malachovskis (Piotr Malachowski). Jis trečiuoju bandymu diską nusviedė 65 m 98 cm. Trečias liko vengras Zoltanas Kevagas (Zoltan Kovago), nusviedęs diską 62 m 22 cm. Geriausias V. Aleknos bandymas buvo antrasis.
2009-06-08

Bėgikė Irina Krakoviak varžybose Olandijoje – aštunta

Pirmadienį Olandijoje vykusių Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Grand Prix“ varžybų „Fanny Blankers Koen Games“ 1500 m bėgimo distancijoje Lietuvos atstovė Irina Krakoviak finišavo aštunta. Mūsų šalies atletė nuotolį įveikė per 4 min. 6,75 sek. ir įvykdė pasaulio čempionato B lygio normatyvą.