Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) "Grand Prix" serijos turnyro Graikijos sostinėje disko metimo rungtį laimėjo dukart olimpinis bei pasaulio čempionas Virgilijus Alekna.

Sėkmingiausiu - šeštuoju - bandymu lietuvis diską nusviedė 70,43 m bei pasiekė šios rungties turnyrų Atėnuose rekordą.

Pirmasis bei penktasis V. Aleknos metimai nebuvo įskaityti, antruoju mėginimu diskas nuskriejo 66,44 m, trečiuoju - 67,69 m, o ketvirtuoju - 67,97 m.

Antrąją vietą, pasiekęs naują šalies rekordą, užėmė ispanas Mario Pestano (68,26 m), trečias liko Estijos disko metikas estas Gerdas Kanteris (67,22):

12.Spiridon Arabatzis (Graikija) 58,39

Už pergalę Atėnuose gavęs 10 įskaitinių taškų, V. Alekna pirmauja tarp disko metimų šio sezono IAAF "Grand Prix" serijos varžybose:

1. Virgilijus Alekna 56 tšk.
2. Piotr Malachowski 41
3. Ian Waltz 33
4. Gerd Kanter 29
5. Jarred Rome (JAV) 22

Turnyre Atėnuose moterų 1500 m bėgimo distancijos pirmadienį nebaigė Irina Krakoviak. Be Lietuvos bėgikės, iš distancijos pasitraukė australė Lisa Corrigan, kanadietė Carmen Douma-Hussar bei rusė Natalija Lavšuk, o nugalėjo kita Rusijos atstovė Jelena Soboleva (3 min. 58,3 min.)

Geriausią sezono rezultatą pasaulyje Graikijos sostinėje pasiekė Europos čempionė trišuolininkė Tatjana Lebedeva. 30-metė Rusijos lengvaatletė sėkmingiausiu bandymu nuskriejo 15,14 m.