Silpną žaidimą rodęs Domantas Sabonis kartu su Indianos „Pacers“ (6/11) komanda patyrė pralaimėjimą NBA lygoje.

Lietuvio ekipa svečiuose 118:121 (22:27, 26:36, 37:35, 33:23) turėjo pripažinti Šarlotės „Hornets“ (10/7) pranašumą.

D.Sabonis per 22 minutes pasižymėjo 8 taškais (3/3 dvit., 0/3 trit., 2/4 baud.), 6 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, blokuotu metimu, 4 klaidomis ir 2 asmeninėmis pražangomis.

Indianos klubui tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės, o Šarlotės krepšininkai pratęsė pergalių seriją iki penkių.

Skirtumas tarp komandų ėmė ryškėti antrajame kėlinyje. Atkarpa 8:0 leido aikštės šeimininkams kiek nutolti (37:45). Netrukus Šarlotės klubas oponentams sudavė dar vieną kirtį ir po spurto 16:4 susikrovė 17 taškų persvarą (46:63).

Po didžiosios pertraukos svečių deficitas dar labiau išaugo ir pasiekė 25 taškų žymą (57:82).

Indianos klubas sugebėjo susikaupti, tačiau tą jau padarė per vėlai. Pastarasis rungtynių pabaigoje sumažino skirtumą vos iki 3 taškų, tačiau pritrūko laiko ir rezultato išlyginti ar persverti jau nepavyko – 118:121.

Verta paminėti, kad trečiajame kėlinyje „Pacers“ treneris Rickas Carlisle‘as nusprendė pasodinti ant suolo visus starto penketo narius, tarp jų ir D.Sabonį, kurie vėliau ant parketo taip ir nepasirodė šiose rungtynėse.

„Pacers“: Jeremy Lambas 23 (2/2 dvit., 4/7 trit., 7/7 baud.), Malcolmas Brogdonas 16, Torrey Craigas 14 (7 atk. kam.), Bradas Wanamakeris 12, Goga Bitazda 11, Domantas Sabonis 8, Kelanas Martinas 7.

„Hornets“: LaMelo Ballas 32 (8/13 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Gordonas Haywardas 25, Kelly Oubre Jr. 16, Milesas Bridgesas 14, Cody Martinas 12, Terry Rozieras 10.