Galingai žaidęs ir dar vieną dvigubą dublį surinkęs Jonas Valančiūnas padėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (3/14) krepšininkams pasiekti retą pergalę šį sezoną.

Lietuvio klubas namuose 94:81 (16:29, 27:26, 29:14, 22:12) nukovė Los Andželo „Clippers“ (9/7) komandą, kuriai tai buvo trečias pralaimėjimas per paskutinius keturis mačus.

38 minutes ant parketo praleidęs J.Valančiūnas pelnė 26 taškus (5/10 dvit., 5/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei kartą suklydo.

Lietuvis dar niekada nebuvo pataikęs tiek daug tritaškių. Ankstesnis vidurio puolėjo rekordas buvo 3 tolimi metimai.

Rungtynių startas nebuvo lengvas „Pelicans“ klubui, kuris jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį deficitą (16:29).

Antrajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs net iki 20 taškų (16:36). Nepaisant to, aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir toliau kovojo.

Proveržis įvyko po didžiosios pertraukos, Naujojo Orleano ekipa ne tik, kad prisivijo varžovus, tačiau ir sugebėjo persverti rezultatą (63:61).

Ketvirto kėlinio viduryje svarbiu metu po tritaškį smeigė J.Valančiūnas bei Kira Lewisas Jr., vėliau lietuvis pridėjo dar dvitaškį ir aikštės šeimininkai ėmė tolti (89:78).

Per likusias penkias minutes Los Andželo ekipai atsitiesti nepavyko ir teko pripažinti oponentų pranašumą – 94:81.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 26 (5/10 dvit., 5/9 trit., 1/2 baud., 13 atk. kam.), Joshas Hartas 19 (10 atk. kam.), Brandonas Ingramas 17 (12 atk. kam., 6 kld.), Kira Lewisas Jr. 16, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 8.

„Clippers“: Paulas George‘as 19 (5/12 dvit., 3/14 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Nicolas Batumas 12, Terrance‘as Mannas ir Isaiah Hartensteinas (3 blk.) po 11, Ivica Zubacas 8 (11 atk. kam.), Ericas Bledsoe 7.