19
„Wolves“ rungtynes stebėjo žinomi žmonės (Lukas Balandis/ BNS nuotr.)

Antradienio vakarą sostinėje krepšinio sirgalius džiugino Europos taurės rungtynes tarp Vilniaus „Wolves“ ir Tel Avivo „Hapoel“. „Avia Solutions Group“ arenoje tarp sirgalių pastebėtas ir būrys žinomų žmonių.

19

Vilniaus „Wolves“ ir Tel Avivo „Hapoel kovą pirmose eilėse stebėjo Juozas Statkevičius su Aurimu Kamantausku, Inga Stumbrienė su vyru Aivaru Stumbru, Žilvinas Žvagulis su žmona Irena Starošaite, Živilė Pinskuvienė su vyru Jonu Pinskumi, Jolanta Leonavičiūtė, Alanas Chošnau su žmona Vaida Chošnau, grupės „8 kambarys“ nariai Karolis Talutis ir Deividas Alejūnas.

Tarp žiūrovų pirmose eilėse pastebėtas ir buvęs laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės mylimasis, verslininkas Dmitrijus Jaruševičius.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai patyrė nesėkmę

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Vilniaus „Wolves“ neatsilaikė prieš Tel Avivo „Hapoel“ ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:89.

Po pirmojo kėlinio „Wolves” atsilikinėjo 17:19. Nerimą kėlė Vilniaus klubo klaidos, kurių per 10 min. K. Kemzūros auklėtiniai padarė net 8. Po jų dažniausiai sekdavo lengvi varžovų taškai.

Antrajame kėlinyje „Wolves” sėkmingai užpuldavo, tačiau nesugebėdavo apsiginti nuo greitų Tel Avivo klubo atakų. Po dviejų kėlinių „Hapoel” pirmavo 46:38.

„Wolves” dar kartą atsitiesė, tačiau chaotiškai sužaidė rungtynių pabaigą ir galiausiai pralaimėjo.