živilė pinskuvienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „živilė pinskuvienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „živilė pinskuvienė“.

Pinskuvienės šeimoje – neeilinė diena: išdavė ilgos santuokos paslaptį

Šiandien Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės ir jos vyro Jono Pinskaus namuose ypatinga proga – sutuoktiniai švenčia jau 26-ąsias savo meilės ir santuokos metines. Moteris naujienų portalo tv3.lt skaitytojams papasakojo, kokia yra judviejų ilgos santuokos paslaptis bei kaip su vyru leidžia laiką kartu. Pradėdama pokalbį, Ž. Pinskuvienė prisiminė praėjusias metines. Lygiai prieš metus sutuoktiniai buvo pabėgę į 7 dienų kelionę.
124 2024-07-18

Nuotraukoje – garsi Lietuvos politikė: ar atpažįstate?

Keliuose senuose pasidalintuose kadruose yra užfiksuota žinoma Lietuvos moteris. Daugelis gali mėginti spėlioti, koks žmogus įamžintas nuotraukose su kūdikio vežimėliu. Tačiau atspėti pavyks tik patiems akyliausiems. Tiems, kam nepavyko atspėti, tai – Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė.  Kitos užfiksuotos akimirkos Ž. Pinskuvienė taip pat anksčiau yra pasidalijusi ir kitais ypatingais kadrais iš šeimos gyvenimo.
2024-07-17

Kritika Živilei Pinskuvienei: merės vaizdo įrašas papiktino ne vieną

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame ji piktinosi gautu raštu. Vaizdo įraše ji perskaitė dalį dokumento, vėliau jį suplėšydama. Netrukus socialinių tinklų vartotojams kilo klausimų, ar toks merės elgesys yra suderinamas su įstatymų numatyta tvarka, pagal kurią savivaldybė privalo atsakyti į užklausas. Visgi merė naujienų portalui tv3.lt tvirtino, jog į užklausą bus atsakyta.

Živilė Pinskuvienė aplankė ypatingą žmogų: tam yra 1 priežastis

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė aplankė ypatingą Širvintų rajono gyventoją – 100 metų sulaukusią Pranę Žvedrienę. Socialiniuose tinkluose Ž. Pinskuvienė pasidalijo vaizdo įrašu iš sveikinimo išskirtinio jubiliejaus proga. Sveikino ypatingą žmogų Pasveikinti įspūdingo jubiliejaus sulaukusios P. Žvedrienės Ž. Pinskuvienė atvyko su vicemere, giminaičiais, kaimynais ir bičiuliais.
2024-07-17

Pinskai teismui skundžia VRK sprendimus dėl rinkėjų papirkinėjimo

Lietuvos regionų partijos pirmininkas, Seimo narys Jonas Pinskus ir jo žmona Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė teismui skundžia du Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimus dėl rinkėjų papirkinėjimo.

Živilė Pinskuvienė kreipėsi į policiją: įspėja visus – nusileisti neketina

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė kreipėsi į policiją dėl komentatorių elgesio – moteris pripažinta nukentėjusiąja ir dabar mina Švenčionių rajono policijos komisariato slenksčius. Socialiniuose tinkluose Ž. Pinskuvienė kreipėsi į žmones, kurie komentaruose šmeižia ir ją, ir jos šeimą – nusileisti ji neketina.
2024-07-15

Živilė Pinskuvienė pasipuošė išskirtinei progai: parodė visiems

Penktadienį, liepos 12-ąją, vyko Gitano Nausėdos antrosios kadencijos inauguracijos ceremonija ir iškilmės. Į vakare vykusį priėmimą rinkosi žinomi žmonės, tarp jų ir Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė su vyru, politiku Jonu Pinskumi. Į G. Nausėdos inauguracijos pokylį, vykusį Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų vidiniame kieme, atvykusi Ž. Pinskuvienė suspindo elegancija.
2024-07-15

Į Nausėdos pokylį atvykusiai Pinskuvienei – komplimentų jūra

Liepos 12-ąją Vilniuje įvyko perrinkto prezidento Gitano Nausėdos (60 m.) inauguracija. Šventės proga Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų vidiniame kieme surengtas šventinis pokylis. Tarp beveik 2000 išrinktųjų – ir Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė (49 m.).  Į inauguracijos puotą politikė atvyko su vyru, Seimo nariu Jonu Pinskumi (64 m.). Pora laikėsi kvietime nurodyto aprangos kodo „smokingas“. Ž. Pinskuvienė vilkėjo ilgą suknelę, kuri išryškino moters liemenį.
386 2024-07-13

Živilė Pinskuvienė pasirodė be makiažo: kadru pasidalijo su visais

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė socialiniuose tinkluose dalijasi ne tik su darbu susijusiais reikalais – ji nevengia parodyti ir įprasto savo gyvenimo akimirkų. Antradienio vakarą Ž. Pinskuvienės „Instagram“ paskyroje pasidalinta dviem nuotraukomis, užfiksuotomis šeimos namuose. Pasidalino nuotrauka be makiažo Kadrais socialiniuose tinkluose pasidalijusi Širvintų merė parodė ne tik vaikų pagamintą vakarienę, bet ir pati pasirodė be makiažo.
2024-07-11

Pinskų šeimos įmonės buvusios buhalterės byloje kaltinimą palaikė merės mokyklos laikų bendramokslė

Živilės ir Jono Pinskų šeimos įmonėje „Danielita“ dėl apgaulingai tvarkytos apskaitos ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir kaltinimą šioje byloje palaikė iš Širvintų kilusi prokurorė Laura Golubkienė, merė ir prokurorė baigė tą pačią mokyklą. Teismai kalta pripažino buvusią įmonės buhalterę, tačiau vėliau bylą peržiūrėjęs aukštesnės instancijos teismas netiesiogiai nurodė, kad dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo įmonėje baudžiamojon atsakomybėn galėjo būti patraukta ir Širvintų merė.
REKLAMA
REKLAMA

Živilės ir Jono Pinskų šeimos įmonėje algos galėjo būti mokamos vokeliuose, policija pradėjo tyrimą

Policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl, kaip įtariama, Živilės ir Jono Pinskų šeimos įmonėje „Danielita“ apgaulingai tvarkytos apskaitos. Galimi nusikaltimai galėjo būti vykdomi maždaug dešimtmetį. Tuo metu į Europos Parlamentą kandidatuojantys Pinskai sako, kad buvusios buhalterės bylos paviešinimas gali būti susijęs su artėjančiais rinkimais. Šis tyrimas buvo pradėtas po to, kai Lietuvos apeliacinis teismas paskelbė nuosprendį buvusiai „Danielitos“ buhalterei.

Pinskuvienė atskleidė, ar paliks merės postą, jei laimės EP rinkimuose: „Dilemos jokios nėra“

Jeigu laimės mandatą Europos Parlamente (EP), Lietuvos regionų partijos rinkimų sąrašo lyderė Živilė Pinskuvienė žada atsisakyti Širvintų merės posto. „Dilemos jokios nėra. Aš nebūčiau kandidatavusi, jeigu aš žinočiau, kad aš neičiau – aš kategoriškai esu prieš žmonių apgaudinėjimą“, – ketvirtadienį Eltai teigė išankstiniame balsavime dalyvavusi Ž. Pinskuvienė. „Aš esu pasiruošusi. Jeigu turėsiu žmonių pasitikėjimą – važiuoti dirbti. Pasikartoju – dirbti, o ne užimti pareigas“, – pažymėjo ji.

Blinkevičiūtė, Veryga ir Pinskuvienė – tarp „Politico“ favoritų laimėti Europos Parlamento rinkimus Lietuvoje

Autoritetingas leidinys „Politico“ sudarė sąrašą žmonių, kurie, jų nuomone, gali būti išrinkti į Europos Parlamentą, įskaitant ir Lietuvos atstovus. Tarp jų yra ne vien ilgamečiai Europos Parlamento nariai Andrius Kubilius bei Petras Auštrevičius, bet ir galimi nauji veidai Europos politikoje, tokie kaip Vilija Blinkevičiūtė, Aurelijus Veryga bei Živilė Pinskuvienė.
2024-06-05

VRK: Jonas Pinskus ir Živilė Pinskuvienė papirkinėjo rinkėjus

Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus Kūčių vakarą lankydamasis Širvintų savivaldybės socialinių paslaugų centre ir perduodamas merės Živilės Pinskuvienės vaišes papirkinėjo rinkėjus, konstatavo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK). Nuspręsta, kad taip Rinkimų kodeksą pažeidė ir Ž. Pinskuvienė, iš asmeninių lėšų įsigytus kepinius perdavusi centre gyvenantiems širvintiškiams. Šį sprendimą palaikė 5 komisijos nariai, 3 balsavo prieš, 2 – susilaikė.

Živilė Pinskuvienė sužibo elegancija: pasipuošė išskirtinei progai

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino nuotraukomis iš renginio, kuriose matyti, jog moteris suspindo elegancija. Ž. Pinskuvienė pasidalino galerija, kurioje matomos nuotraukos iš Širvintų vasaros sezono 2024 metų atidarymo šventės. Galerijoje merė pridėjo net apie 200 nuotraukų, kurioje įamžintos visos šventės akimirkos, besilinksminantys žmonės, atlikėjai.
2024-05-27

Pinskuvienė šių Nausėdos žodžių nepamiršta iki šiol: gavo pylos

Jau šį sekmadienį sužinosime, kas ateinančius penkerius metus vadovaus mūsų šaliai. Tačiau prieš tai dar reikia apsispręsti, už kurį kandidatą balsuoti – Gitaną Nausėdą ar Ingridą Šimonytę. O kad išsirinkti taptų lengviau, TV3 laida „TOP 3“ puikiai žinomus politikus atskleidė kitoje šviesoje.
2024-05-24

Živilė Pinskuvienė siunčia žinią: kreipiasi į visus

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė kreipėsi į visus širvintiškius ir miesto svečius su kvietimu sudalyvauti šiandien, gegužės 24 dieną, vyksiančioje vasaros sezono atidarymo šventėje.
2024-05-24

Živilė Pinskuvienė parodė išskirtines šeimos nuotraukas: mini ypatingą dieną

Šiandien neeilinė diena: Tarptautinė šeimos diena. Šią progą švenčia ir Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė, kuri savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino išskirtinėmis šeimos nuotraukomis. „Su Tarptautine šeimos diena!“ – sveikina merė.
76 2024-05-15

Pinskuvienė tikisi Nausėdos pergalės pirmame ture: tai būtų labai teisingas žmonių sprendimas

Jeigu perrinkimo siekiantis prezidentas Gitanas Nausėda laimės rinkimus pirmajame ture, tai rodys, jog Lietuvos žmonės priėmė gerą ir teisingą sprendimą, sako Lietuvos regionų partijos vicepirmininkė, Širvintų merė Živilė Pinskuvienė. „Prezidento rinkimuose labai tikimės, kad užteks pirmojo turo.

Živilė Pinskuvienė siunčia žinią: kreipiasi į visus

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino kvietimu į naujos erdvės su meno kūriniu Vasilijaus Dorofejevo atminimui atidarymą, kuris vyks šiandien, gegužės 2 dieną, 18 valandą prie Širvintų užtvankos, totorių gatvėje. „Kas būtų miestas, jei jame nebūtų žmonių? Ar miestas egzistuotų, jei jo nekurtų, nestatytų žmonės? Ar prisimename tuos, kurie kūrė, plėtė ir garsino Širvintas?“ – klausia merė.
2024-05-02

Živilė Pinskuvienė kreipiasi į visus: siunčia žinią

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino džiugia žinia – vasaros atidarymas Širvintose jau gegužės 24 dieną. „Užteks to lietaus! Norisi saulės, šilumos ir vasaros! O kad ji greičiau ateitų, pakvieskime visi kartu. Vasaros atidarymas Širvintose – jau gegužės 24 d. Džiaugsimės ir pagerbsime mūsų, Širvintų rajono, mokinius už jų pasiekimus konkursuose ir olimpiadose.
2024-04-30

Živilė Pinskuvienė parodė, kaip užaugo jos dukra: skyrė jautrius žodžius

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė socialiniuose tinkluose pasidalino jautria žinute – sveikinimu dukrai gimtadienio proga. Merė dukrai 28-ojo gimtadienio proga skyrė jautrius žodžius. Dukrai skyrė jautrius žodžius Ž. Pinskuvienė taip pat pasidalijo trimis kadrais iš dukros vaikystės ir pastarųjų dienų. „Kai savo gimtadieniui išsikepi aukščiausio konditerinio pilotažo tortą ir mamai jo nepalieki net paragauti... Vadinasi, suaugai.
85 2024-04-11

Nausėda dirbs Širvintose: susitiks su savivaldybės mere Pinskuviene ir vietos bendruomene

Šalies vadovas Gitanas Nausėda trečiadienį dirbs Širvintose, kur susitiks su rajono mere Živile Pinskuviene. Vizito metu valstybės vadovas lankysis ir Musninkų „Spindulio“ bendruomenėje bei susitiks su krašto bendruomenių atstovais. Taip pat viešėdamas Širvintose prezidentas dalyvaus diskusijoje pilietiškumo tema su Lauryno Stuokos-Gucevičiaus, Gelvonų bei Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijų vyresniųjų klasių moksleiviais.

Živilė Pinskuvienė suspindo elegancija: sulaukė šimtų reakcijų

Šeštadienį Širvintų merė Živilė Pinskuvienė pasidalijo nuotraukomis iš labdaros-paramos vakaro „Dalinkimės širdžių šiluma“. Komentatorius sužavėjo merės elegancija, kuri sulaukė šimtų patiktukų. Komentatoriai neslėpė susižavėjimo merės pasirinktu įvaizdžiu bei elegancija ir skyrė daug pagyrimų.  Dėkojo už renginį „Vakaras, kurio visada laukiu su dideliu jauduliu. Vakaras, kurio metu bendrystėje gimsta gerumas, keičiantis gyvenimus.
384 2024-03-19

Iš Pinskuvienės lūpų – pasipiktinimas: „Man asmeniškai jau daug kas aišku“

Širvintų merę Živilę Pinskuvienę papiktino svarstomas vėjo jėgainių parko projektas Širvintose. Merė apie tai viešai pranešė socialiniame tinkle ir sulaukė labai daug komentarų, dėmesio. Naujausia žinia dėl vėjo jėgainių ji pasidalijo ketvirtadienio vakarą savo socialiniame tinkle. „Šiuo metu 21 val. Dar vyksta svarstymas. Man asmeniškai jau daug kas aišku. Gyventojų klausimų daug – PAV rengėjų atsakymų NĖRA. Tokia situacija yra NEPRIIMTINA.

Živilė Pinskuvienė kreipiasi į visus: „Gal bus nepatenkintų vaikų ir tėvų“

Kovo 14-ą dieną savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė pasidalino įrašu, kuriame teigiama, kad Širvintose ir toliau bus vykdoma Narkotikų kontrolės komisijos prevencinė veikla, kurios metu tarp nepilnamečių daiktų bus ieškoma psichoaktyvių medžiagų. „Užduotis Narkotikų komisijai aiški. Ne popieriukai ir lentelės – o intensyvus, tiesioginis darbas ir įvairi veikla.
2024-03-15

Živilė Pinskuvienė siunčia jautrią žinią: įsidėmėkite šiuos žmones

Kovo 11-ąją Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė įteikė apdovanojimus konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojams bei nominantams. Užfiksuotomis renginio akimirkomis Ž. Pinskuvienė pasidalino socialiniuose tinkluose. Apdovanoti rajono žemdirbiai Širvintų rajono merė dėkojo visiems, prisidedantiems prie žemės ūkio plėtros ir pasveikino nugalėtojus bei nominantus.
2024-03-13

Iš Pinskuvienės – pasipiktinimas ir klausimas politikams, ko jie siekia: „Dar labiau įbauginti Lietuvos žmones?“

Širvintų merę Živilę Pinskuvienę papiktino viešas Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narės Dovilės Šakalienės pareiškimas, kad Socialdemokratų partija dar 2022 metų vasarį pasisakė už tai, jog Lietuvos kariai gali būti siunčiami į Ukrainą. „Turint omeny, kad Lietuvos socialdemokratų reitingai šiuo metu tikrai ne dugne, žmonės turėtų suprasti, ką ši politinė jėga mąsto ir kaip mato mūsų šalies buvimą NATO ir ES.

Regionų partija nusprendė nekelti kandidato į prezidentus

Lietuvos regionų partija nusprendė nekelti savo kandidato gegužę vyksiančiuose Prezidento rinkimuose, praneša naujienų portalas „15min“. „Apsisprendėme, kad nekelsime kandidato. Norėjome iškelti (Živilę) Pinskuvienę, bet ji atsisakė ir viskas“, – ketvirtadienį sakė partijos vadovas Jonas Pinskus. Iš pradžių partija ketino paremti Kazlų Rūdos mero Manto Varaškos kandidatūrą, tačiau pastarasis nusprendė iš rinkimų kovos pasitraukti.

Živilė Pinskuvienė siunčia žinią: ragina prisijungti prie iššūkio

Artėjant Vasario 16-ajai, Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė kviečia jungtis prie iššūkio ir prasmingai paminėti šią dieną. Socialiniuose tinkluose Ž. Pinskuvienė pasidalino kvietimu jungtis prie iššūkio ir įveikti 106 tūkst. žingsnių, taip paminint Lietuvai svarbią dieną. Živilė Pinskuvienė kviečia dalyvauti iššūkyje Širvintų rajono merė pasidalino išbandymo sąlygomis ir atskleidė, kokia dovana lauks penkių laimingųjų, įveikusių iššūkį.
174 2024-02-05

Pinskuvienė siunčia svarbią žinią: palies ne vieną

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė pasidalino džiugia žinia su gyventojais – Širvintų rajone siekiama stiprinti sveikatos priežiūros mobilios paslaugos. Socialiniuose tinkluose žinia pasidalinusi Širvintų rajono merė pasidžiaugė, kad šiandien pateiktas sprendimas, paliesiantis ne vieną. Pranešė svarbią žinią Merė pranešė, kad šiandien pateiktas sprendimas, padėsiantis pagerinti sveikatos priežiūrą.
2024-01-25

Iš Pinskuvienės – kritikos strėlės: „Kiek rašyta, kiek prašyta, o dėmesio nulis“

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė piktinasi Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD). Anot jos, nors žmonės raginami naudotis viešuoju transportu, jiems nėra sudaromos palankios sąlygos. Pinskuvienė: „Kiek rašyta, kiek prašyta, o dėmesio nulis“ Ž. Pinskuvienė trečiadienį socialiniuose tinkluose pasipiktino autobusų stotelėmis be stogų ir užuovėjų. „Lietus, sniegas, kiaurai košiantis vėjas! Autobusų stotelės prie REGIONINIŲ kelių dažnai – plynam lauke.

Živilė Pinskuvienė atsakė, ar dalyvaus prezidento rinkimuose

Pastaruoju metu viešoje erdvėje vėl pasigirdo balsų, teigiančių, kad dabartinė Širvintų rajono merė, Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoja Živilė Pinskuvienė kandidatuos artėjančiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose. Tikėtina, tokias kalbas paskatino tiek augantys partijos reitingai, tiek ir didėjantis pačios politikės populiarumas. Nepaisant, atrodytų, palankios situacijos, pati Ž. Pinskuvienė patikino, kad galimybės dalyvauti Prezidento rinkimuose nesvarsto.

Pinskuvienės sprendimas sulaukė tūkstančio reakcijų: parodė visiems

Preš keletą dienų Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo žinia – centrinėje miesto aikštėje iškilo čiužynių kalnas. „Žiema – šalta, balta.
83 2024-01-19

Iš Pinskuvienės – žinia, kaip kovoti su vis didesnėmis sniego pusnimis: gyventojai negali atsistebėti

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė socialiniame tinkle pasidalijo gyventojams džiugia žinia – centrinėje miesto aikštėje iš didžiulių sniego pusnų išdygo čiuožynių kalniukas.  Ž. Pinskuvienė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame įkeltas vaizdo įrašas, kaip iš sniego pusnų padarytas kalnas čiuožinėjimui. „Žiema – šalta, balta.

Pinskuvienė siunčia žinią: pasinaudokite nemokama paslauga

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino džiugia žinia – Širvintose bus teikiama nemokama paslauga. „Mamytėms, auginančioms mažiukus, senjorams, visiems, kuriems prabėgus žiemos šventėms, svajojantiems apie pavasarį norintiems sustiprėti, sutvirtėti. Puikus laikas ir galimybė NEMOKAMAI lankyti pilateso užsiėmimus su kvalifikuotu specialistu“, – dalinasi merė.
2024-01-16

Živilė Pinskuvienė kreipiasi į visus: siunčia žinią

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė savo „Facebook“ paskyroje pasidalino svarbia naujiena – iki kada miesto gyventojai bei svečiai galės pasidžiaugti karalyste tapusiu miestelio ir kada bus nupuošta miesto Kalėdų eglė. „Jei nori tapti karaliumi – reikia turėti karalystę, o Širvintos šiemet karalyste tapo tikrai ne dėl lenktynių ar vietos, bet dėl to jausmo, kurį norėjome padovanoti visiems širvintiškiams ir miesto svečiams – pasakos, stebuklų, svajonių išsipildymo.
2024-01-09

Živilė Pinskuvienė parodė savo mamą: komentatoriai neslėpė nuostabos

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė socialiniuose tinkluose gan dažnai dalijasi ne tik darbiniais, bet ir kadrais ir savo asmeninio gyvenimo. Šįkart moteris parodė ir jai itin artimą žmogų. Ž. Pinskuvienė pasidalijo keliomis nuotraukomis iš Eugenijaus Chrebtovo koncerto, kurioje ji apsilankė su mama.  „Nuotaikos jau naujametės! Fantastinis Eugenijaus Chrebtovo koncertas „Sielą virpinančios dainos“ – visoms kartoms.
309 2023-12-28

Živilė Pinskuvienė rėžė lietuviams: „Už tai galioja baudos“

Prieš kelias dienas Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė pasidalino vaizdo įrašu, kaip autobusų stotelės šiukšliadėžėje gyventojai palieka maišus šiukšlių. Merė rėžė atvirai, kad pažeidėjų laukia ne tik viešinimas, bet ir baudos. Socialiniuose tinkluose Ž. Pinskuvienė ne tik pasidalino vaizdo įrašu, bet ir komentaru, kad toks elgesys neliks nepastebėtas.
2023-12-18

Pinskuvienė per šventes keliaus pas 1 ypatingą asmenį: „To labai laukiu“

Artėjant gražiausioms metų šventėms visų lietuvių namuose pasklinda kalėdinė dvasia. Iš virtuvės garuojantys šventinių valgių aromatai, kambaryje sutviskusi žaliaskarė ir į namus gausiai  besibeldžiantys šeimos nariai iš darbų išvilioja net ir tuos, kurių darbotvarkė nuolat pilna. Apie savo šventines tradicijas tv3.lt skaitytojams papasakojo Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė. Moteris atskleidė, be ko savo švenčių neįsivaizduoja.
2023-12-16

Pamačiusi, ką užfiksavo kameros, Pinskuvienė it kirviu nukirto: „Nesitaikstysim su tuo, kas vyksta“

Širvintų rajone vaizdo kameros užfiksavo, kaip autobusų stotelės šiukšliadėžėje kai kurie gyventojai palieka ne pavienes šiukšles, o jų prikimštus maišus. Tai papiktino Širvintų rajono merę Živilę Pinskuvienę, kuri rėžė atvirai: pažeidėjai bus ne tik viešinami, bet ir „apdovanojami“ baudomis. „Mieli žmonės, mes jau sakėme, kad nesitaikstysim su tuo, kas vyksta. Kameros – visose stotelėse. Ir kitaip nebus. Pažeidėjus ne tik viešinsim, bet teks susimokėti ir baudas.

Rungtynėse tarp „Wolves“ ir „Hapoel“ – būrys žinomų veidų: tarp jų – Pinskai, Žvaguliai, Statkevičius

Antradienio vakarą sostinėje krepšinio sirgalius džiugino Europos taurės rungtynes tarp Vilniaus „Wolves“ ir Tel Avivo „Hapoel“. „Avia Solutions Group“ arenoje tarp sirgalių pastebėtas ir būrys žinomų žmonių.
2023-12-13

Pinskuvienė siunčia svarbią žinią: aktualu daugeliui

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė pasidalino svarbia žinia, aktualia daugeliui – ji plačiau papasakojo apie paslaugas, teikiamas naujame geriatrijos skyriuje. Socialiniuose tinkluose merė atsakė į širvintiškių klausimus apie mieste veikiantį naują dienos geriatrijos skyrių. Siunčia svarbią žinią širvintiškiams Ž. Pinskuvienė pateikė atsakymus į aktualiausius klausimus – kaip pakliūti į skyrių, ar ten teikiamos paslaugos mokamos.
2023-12-12

Dulkys pasidalino, ką išvydo Širvintų ligoninėje: dalis koridorių dar mena „Černobylio“ filmavimo kameras

Tęsdamas vizitus po Lietuvos gydymo įstaigose sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys praėjusią savaitę apsilankė Širvintose. Vizito įspūdžiais socialiniame tinkle pasidalinęs ministras teigė, kad pokyčiai miesto ligoninėje milžiniški. Pasak A. Dulkio, nauja ateitis gydymo įstaigos laukia savivaldybėje įsteigus sveikatos centrą. „Nuo „Černobylio“ filmavimo aikštelės iki naujojo sveikatos centro. Tokį kelią nuėjo Širvintų ligoninė.

Pinskuvienė siunčia žinią: „Ačiū“

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė kartu su kitomis moterimis susibūrė į gerumo akciją ir padėkojo visiems prisidėjusiems prie jos įgyvendinimo. Gruodžio 5 dieną vyko akcija „Dalinkimės širdžių šiluma“, kurios metu surinktos kalėdinės dovanos, kurios artėjant gražiausioms metų šventėms nudžiugins vienišus, sergančius asmenis, taip pat sunkiai besiverčiančias šeimas, vaikus.
2023-12-07

Iš Pinskuvienės – jautrūs žodžiai: „Paveiks visą likusį jo gyvenimą“

Visą Lietuvą apskriejo sukrečiantis vaizdo įrašas, kuriame Palangos vaiko teisių apsaugos darbuotojai atskiria vaiką nuo mamos. Po šios istorijos paviešinimo pasisakė prezidentas Gitanas Nausėda, prakalbo ministrė Monika Navickienė ir kiti politikai, ekspertai. Institucijos pradėjo tyrimus ir aiškinasi situaciją, ar tarnybos tinkamai atliko savo darbą. Vėliau sureagavo ir Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė. „Pasisakė turbūt visi, kas matė.

Pinskuvienė aplankė ypatingą žmogų: parodė visiems

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė pasidalino jautria nuotrauka – sekmadienį ji, kartu su vyru ir seniūnaite, vyko sveikinti Kiauklių švč. Mergelės Marijos apsilankymo parapijos kunigą Antaną Jasionį 75-ojo gimtadienio proga. Sekmadienį Ž. Pinskuvienė socialiniuose pasidalino akimirka iš susitikimo su A. Jasioniu, kuriai pozavo kartu su vyru, Seimo nariu Jonu Pinskumi ir Kiauklių seniūnaite Danute Lemešoviene.
71 2023-12-04

Pinskuvienė parodė kvapą gniaužiantį kadrą: sunku atitraukti akis

Vakar Širvintose įžiebta Kalėdų eglė, kuria pasidžiaugė ir Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė, pasidalinusi kvapą gniaužiančiu kadru. Socialiniuose tinkluose Ž. Pinskuvienė pasidžiaugė mieste įvykusia Kalėdų eglės įžiebimo švente ir pasidalino karalyste tapusio miesto nuotrauka, užfiksuota Agnės Žamblauskės.
117 2023-12-01

Širvintose sutvisko Kalėdų eglė: sunku atitraukti akis

Į Širvintų miestą šiandien atkeliavo Kalėdos – buvo įžiebta nuostabi Kalėdų eglutė. Širvintai vieni pirmųjų Lietuvoje įžiebė žaliaskarę. Be jų Lietuvoje jau įžiebta Kauno miesto eglė bei taip pat šiandien sužibo ir Šilalės miesto eglė. Šiandien, prie eglutės, nuo 12 valandos pradėjo veikti kalėdinė mugė.
2023-11-30

Živilė Pinskuvienė kreipiasi į visus: siunčia žinią

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė visus kviečia į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę. Susiburti jaukiai žiemos sezono atidarymo ceremonijai ji ragina jau šiandien. Elgutės įžiebimo šventė vyks Širvinų Rajone, 19.00 valandą. Savo socialiniame tinkle „Facebook“ Ž. Pinskuvienė pasidalijo įrašu, kuriame kreipiasi visus Širvintų rajono gyventojus ir svečius skatindama atvykti į ypatingą Kalėdinę šventę.
2023-11-30
Į viršų