Įspūdingoje ketvirtfinalio dramoje tarp Argentinos ir Nyderlandų rinktinių, netrūko ne tik emocijų ir įvarčių, bet ir geltonų kortelių. Šių rungtynių teisėjas iš Ispanijos Mateu Lahozas negailėjo geltonų kortelių ir jų skyrė tiek, jog buvo pagerintas visų laikų pasaulio taurių rekordas.

Kai ja atrodė, jog šiame susitikime viskas aišku ir Argentina pirmavo 2:0, olandai sugebėjo pelnyti du įvarčius ir sensacingai sugrįžti į rungtynes. Antrojo kėlinio pabaigoje du įvarčius pelnę Nyderlandų futbolininkai išplėšė pratęsimą, o vėliau reikalus turėjo aiškintis prie 11 m. baudinių linijos.

Deja baudinių serijoje emocijas tvardyti geriau pavyko argentiniečiams ir pastarieji triumfavo 4:3.

Per šias rungtynes ispanų arbitras M. Lahozas parodė net 18 geltonų kortelių.

Būtent tai ir yra naujas pasaulio čempionatų rekordas. Taip pat pasiektas ir dar vienas naujas rekordas. Per rungtynes geltonas korteles užsidirbto 15 skirtingų sportininkų, to anksčiau dar nėra buvę.