Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Elche“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Karimui Benzema 33-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Tai buvo pirmasis prancūzo nerealizuotas smūgis ginant „Real" komandos garbę.

Tuo metu Lucas Boye pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu galva nuginklavo Madrido ekipos vartininką ir išvedė „Elche“ ekipą į priekį 1:0. Pere Milla 77-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Casemiro 79-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Vis tik „Real" pavyko išgelbėti tašką. Luka Modričius 82-ąją minutę sėkmingai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. O Ederas Militao 92-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 2:2.

Nors „Real" prarado taškus, tačiau Karališkasis klubas išliko Ispanijos čempionato lyderiu.