Antroji pasaulio raketė 24-erių metų serbas Novakas Djokovičius pateko į atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų trečiąjį ratą.

Serbijos tenisininkas antrajame rate trečiadienį susitiko su rumunu Victoru Hanescu (60-oji pasaulio raketė). N. Djokovičius laimėjo pirmuosius du setus 6:4, 6:1, o trečiajame sete rumunas, pirmaudamas 3:2, pasitraukė iš kovos dėl traumos.

Tai buvo 41-oji N. Djokovičiaus pergalė iš eilės ir 39-oji šį sezoną. Ilgiausia pergalių serija (46) nuo 1977 metų priklauso argentiniečiui Guillermo Vilasui.

N. Djokovičius trečiajame rate susitiks su 26-ąja pasaulio rakete 22-ejų metų argentiniečiu Juanu Martinu Del Potro, kuris trečiadienį 6:3, 6:2, 6:4 nugalėjo slovėną Blažą Kavčičių (82).

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų antrajame rate trečiadienį trečioji pasaulio raketė 29-erių metų šveicaras Rogeris Federeris nesunkiai 6:3, 6:0, 6:2 nugalėjo Prancūzijos atstovą Maxime'ą Teixeirą (181-oji pasaulio raketė).

Mačas truko 1 val. 24 min.

2009 metų „French Open“ varžybų nugalėtojas R. Federeris antrajame rate žais su 32-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiu 26-erių metų serbu Janko Tipsarevičiumi.

Septintoji pasaulio raketė ispanas Davidas Ferreris 6:3, 6:4, 6:2 nugalėjo prancūzą Julieną Benneteau (81), o devintąją vietą pasaulio reitinge užimantis prancūzas Gaelas Monfils 6:3, 1:6, 6:1, 6:3 įveikė savo tėvynainį Guillaume'ą Rufiną (253).

Moterų vienetų varžybų antrajame rate pirmoji pasaulio raketė 20-metė danė Caroline Wozniacki po 1 val. 55 min. trukusios kovos 6:3, 7:6 (8-6) įveikė Kanados tenisininkę Aleksandra Wozniak (162) ir trečiajame rate susitiks su slovake Daniela Hantuchova (29).

Antrojo rato barjerą sėkmingai įveikė ir praėjusių metų šių varžybų finalininkė australė Samantha Stosur. Šeštąją vietą pasaulio reitinge užimanti tenisininkė trečiadienį 6:0, 6:2 nugalėjo rumunę Simoną Halep (67).

Dešimtoji pasaulio raketė serbė Jelena Jankovič antrajame rate 6:3, 6:2 nugalėjo rusę Verą Duševiną (61).

Trečiadienį vykusių vienetų mačų rezultatai.

Moterys. II ratas.

Caroline Wozniacki (Danija, 1) - Aleksandra Wozniak (Kanada) 6:3, 7:6 (8-6)

Vera Zvonariova (Rusija, 3) - Sabine Lisicki (Vokietija) 4:6, 7:5, 7:5

Francesca Schiavone (Italija, 5) - Vesna Dolonc (Rusija) 6:1, 6:2

Samantha Stosur (Australija, 8) - Simona Halep (Rumunija) 6:0, 6:2

Jelena Jankovič (Serbija, 10) - Vera Duševina (Rusija) 6:3, 6:2

Marion Bartoli (Prancūzija, 11) - Olga Govorcova (Baltarusija) 6:4, 6:7 (1-7), 6:2

Svetlana Kuznecova (Rusija, 13) - Irina-Camelia Begu (Rumunija) 6:1, 6:1

Anastasija Pavliučenkova (Rusija, 14) - Mona Barthel (Vokietija) 6:0, 7:6 (7-5)

Anastasija Rodionova (Australija) - Edina Gallovits-Hall (Rumunija) 6:1, 6:4

Rebecca Marino (Kanada) - Maria Jose Martinez Sanchez (Ispanija) 2:6, 6:3, 6:3.

Vyrai. II ratas.

Novak Djokovič (Serbija, 2) - Victor Hanescu (Rumunija) 6:4, 6:1 2:3 - rumunas pasitraukė iš kovos

Roger Federer (Šveicarija, 3) - Maxime Teixeira (Prancūzija) 6:3, 6:0, 6:2

David Ferrer (Ispanija, 7) - Julien Benneteau (Prancūzija) 6:3, 6:4, 6:2

Gael Monfils (Prancūzija, 9) - Guillaume Rufin (Prancūzija) 6:3, 1:6, 6:1, 6:3

Michail Južny (Rusija, 12) - Michail Kukuškin (Kazachstanas) 6:3, 7:5, 6:4

Richard Gasquet (Prancūzija, 13) - Marcel Granollers (Ispanija) 4:6, 6:3, 6:2, 6:4

Stanislas Wawrinka (Šveicarija, 14) - Thomas Schoorel (Olandija) 6:3, 6:2, 6:4

Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija, 17) - Igor Andrejev (Rusija) 6:3, 7:6 (7-4), 6:3

Thomaz Bellucci (Brazilija, 23) - Andreas Seppi (Italija) 6:1, 6:2, 6:4

Juan Martin Del Potro (Argentina, 25) - Blaž Kavčič (Slovėnija) 6:3, 6:2, 6:4

Janko Tipsarevič (Serbija, 29) - Pere Riba (Ispanija) 6:1, 6:3, 6:0

Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija, 30) - Marsel Ilhan (Turkija) 6:4, 1:6, 6:2, 4:6, 13:11

Sergei Stachovsky (Ukraina, 31) - Kei Nishikori (Japonija) 6:1, 3:6, 6:3, 7:6 (7-3)

Fabio Fognini (Italija) - Stephane Robert (Prancūzija) 6:2, 6:1, 6:0

Albert Montanes (Ispanija) - Ruben Ramirez Hidalgo (Ispanija) 6:7 (5-7), 6:4, 6:1, 6:2

Steve Darcis (Belgija) - Philipp Petzschner (Vokietija) 7:5, 6:4, 6:4.