Be pagrindinio įžaidėjo Terrello McIntyre'o rungtyniavusi Sienos „Montepaschi“ ekipa sėkmingai baigė Eurolygos TOP-16 etapo kovas. Paskutinėse H grupės rungtynėse „Montepaschi“ svečiuose 73:68 (23:14, 17:25, 17:24, 16:5) įveikė Stambulo „Fenerbahce-Ulker“ komandą.

Spurtu 9:0 susitikimą pradėję Italijos čempionai labai greit įgijo dviženklį pranašumą, tačiau už atsipalaidavimą vos nebuvo nubausti. Mirsado Turkčano vedini Stambulo krepšininkai sugebėjo panaikinti visą deficitą ir antroje susitikimo pusėje kova vyko taškas į tašką.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (63:63), o likus minutei po Devino Smitho tolimo metimo svečiai turėjo vos trijų taškų persvarą - 71:68. Visgi geriausias šio sezono rungtynes sužaidęs Morrisas Finley padidino „Montepaschi“ persvarą iki penkių taškų (73:68), o paskutinė aikštės šeimininkų ataka buvo netiksli.

31 minutę aikštelėje praleidęs Rimantas Kaukėnas pelnė 27 (dvitaškiai 5/9, tritaškiai 3/4, baudos 8/9) taškus, atkovojo 2, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Traumą patyręs Kšyštofas Lavrinovičius nerungtyniavo.

„Fenerbahce-Ulker“: M.Turkčanas 19 (9 atk. kam.), S.Erdenas ir O.Savas - po 12, D.Smithas 11, D.Mrsičius 10.

„Montepaschi“: R.Kaukėnas 27, R.Sato 12 (dvitaškiai 1/7), M.Finley 9, B.Eze 7.