Dramatišką pergalę namuose iškovojo Denverio „Nuggets“ ekipa, kuri Vakarų ketvirtfinalyje 126:121 (26:21, 37:31, 35:37, 28:32) pranoko „Golden state Warriors“ krepšininkus ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:3.

Šeimininkai atitrūkti pabandė antrajame kėlinyje, kai po tritaškių lietaus pirmavo 40:23. „Nuggets“ pergalingą persvarą pavyko sėkmingai išlaikyti ir po pertraukos, kai trečiajame kėlinyje skirtumas išliko stabilus jų nudai.

Bet tada „Warriors“ kilo į lemiamą šturmą ketvirtajame kėlinyje. Netrukus skirtumas sumažėjo iki trijų taškų, o po S. Curry metimo svečiai jau pirmavo 121:119.

Aikštėje užvirė kova taškas į tašką. „Nuggets“ lemiamu momentu sumetė baudas, kelis sykius puikiai apsigynė, vėl išsiveržė į priekį (117: 116) ir galiausiai išlaikė pranašumą iki finalinės sirejos.

Nugalėtojams Nikola Jokičius pelnė 37 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.  Monte Morrisas pridėjo 24.

Pralaimėjusiems Stephenas Curry surinko 33 taškus (3/11 trit.), Klay Thompsonas įmetė 32.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Monte Morrisas 24, Aaronas Gordonas 21, Nah'Shonas Hylandas 15  7 rez. perd.), DeMarcusas Cousinsas 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (8 rez. perd.), Klay Thompsonas 32 (7/11 trit.), Andrew Wigginsas 20, Draymondas Greenas 13 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Jordanas Poole'as 11  9 rez. perd.)