Toronto „Raptors“ komanda NBA atkrintamosiose išsaugojo savo sezoną. Nicko Nurse’o auklėtiniai namuose 110:102 (24:24, 30:25, 26:28, 30:25) įveikė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

„Raptors“ ekipa Rytų konferencijos serijos rezultatą sušvelnino 1 - 3, kitos rungtynės bus žaidžiamos Filadelfijoje.

Nugalėtojams Pascalis Siakamas pelnė 34 taškus, 24 taškus pridėjo Gary Trentas.

„76ers“ žvaigždė Joelas Embiidas žaidė nepaisant nykščio traumos ir surinko 21 tašką. Rezultatyvesnis su 22 taškais buvo Jamesas Hardenas.

Po trijų kėlinių „Raptors“ komanda pirmavo trijų taškų persvara, o sužaidus daugiau nei minutę komandas skyrė taškas.

„Raptors“ po to pelnė šešis taškus be atsako ir šiek tiek atitrūko.

Likus žaisti daugiau nei trejoms minutėms po P. Siakamo taškų skirtumas didėjo iki 14 taškų ir šeimininkai pergalės nepaleido.

„76ers“: Jamesas Hardenas 22 (9 rez. perd.), Joelas Embiidas 21 (8 atk. kam.), Tobias Harrisas 15, Tyrese’as Maxey 11.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 34 (8 atk. kam.), Gary Trentas 24, Thaddeusas Youngas 13, OG Anunoby 11.