REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
25
„The Roop“ (nuotr. Edvardas Blaževič)

Šį šeštadienį buvo atskleista, kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Lietuvos žiūrovai nusprendė, kad į Roterdamą vyks grupė „The Roop“. Jie surinko net 74512 žiūrovų balsų.

25

Šį šeštadienį buvo atskleista, kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Lietuvos žiūrovai nusprendė, kad į Roterdamą vyks grupė „The Roop“. Jie surinko net 74512 žiūrovų balsų.

REKLAMA

Iškart po finalo grupė LRT eteryje pasidalijo savo emocijomis.

„Jaučiu „dejavu“. Noriu padėkoti visiems, kurie balsavo, kai pamačiau balsų skaičių, negalėjau patikėti. Trūksta žodžių, mes ir toliau nešime Lietuvos vėliavą“, – džiaugėsi grupės lyderis.

„Nebuvo ramybės, mane erzindavo, kai kiti sakydavo, kad viskas jau aišku. Atrodė, kad visiems viskas aišku, bet ne mums. Praėjusieji metai parodė daug staigmenų“, – pripažino atlikėjas.

„Pasirodymas „Eurovizijoje“ kainuoja nežmoniškus pinigus, labai malonu, kad toks kiekis žiūrovų balsų parems mūsų pasirodymą Roterdame“, – dėkojo vyras.

REKLAMA
REKLAMA

Atrankos finale pasirodė Gebrasy, Martyna, Evita Cololo, Voldemaras Petersonas, Titas ir Benas bei grupė „The Roop“.

Šiais metais nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dėl esamos situacijos šalyje buvo filmuojamos be žiūrovų ir laikantis griežtų saugumo reikalavimų, siekiant apsaugoti tiek pačius atlikėjus, tiek su projektu dirbančią komandą. Atsižvelgiant į pandemijos situaciją, tam kad „Eurovizija“ įvyktų, numatyti keturi galimi scenarijai: nuo įprasto iki nuotoliniu būdu.

REKLAMA

Komisijos narių gretosešiemet pasirodė muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano, kompozitoriai Jievaras Jasinskis ir Vytautas Bikus, dainininkė Ieva Narkutė, radijo ir TV laidų vedėja Gerūta Griniūtė, atlikėja Aistė Smilgevičiūtė ir muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

„The Roop“ naujoji grupės daina „Discoteque“ sėkmingai pelno klausytojų simpatijas. Daina net tik renka didžiausias peržiūras „YouTube“, bet sparčiai populiarėja ir kitose platformose, pavyzdžiui, „Spotify“.

„The Roop“ nariai pasakojo, kad nostalgiško skambesio pripildytą dainą jie kūrė galvodami apie šokius ir vidinį išsilaisvinimą. Šie du elementai puikiai apibūdina visus grupės kūrinius – unikalų jų skambesį ir stilistiką. 

REKLAMA
REKLAMA

„On Fire“ parodė kaip stipriai muzika ir šokis veikia žmones. Ši kombinacija išlaisvina. Nėra žmogaus, kuris nemoka šokti, tai yra įgimta. Šokis yra ir įrankis, kuris gydo žaizdas. Net galvos linksėjimas jau yra šokis, – šypsodamasis sakė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

„Discoteque“ mes kalbame apie vidinį išsilaisvinimą. Dažnai sakome, kad esame laisvi ir gyvename laisvame pasaulyje. Bet daugiausia suvaržymų turime savo viduje. Todėl šia daina ir judesiu norime išjudinti kiekvieno vidų, kuriame yra per daug kritikos sau, baimės atrodyti keistai. Kartais nenorime priimti savo kūno, netgi varžomės savo patrauklumo.“

Dainos unikalumą atskleidžia ir kiek neįprasta pagrindinė melodijos linija. Ji primena senas lietuvių liaudies dainas. „Kūrinio priedainį atliekame staccato formoje, jei pakeistume jį į legato, būtų labai aiškus tradicinių dainų motyvas. Liaudies muzikos skambesį pritaikėme šiuolaikiniam skoniui“, – apie dainos struktūrą pasakoja V.Valiukevičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų