Jonas Valančiūnas it liūtas kovojo po krepšiniais, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (24-14) NBA lygoje namuose 119:108 (45:22, 30:30, 23:21, 21:35) pranoko Hjustono „Rockets“ (10-28) klubą.

Lietuvis per 32 minutes pelnė 16 taškų (6/13 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus prasižengė ir tiek pat kartų suklydo.

„Pelicans“ tiesiog dominavo nuo pat mačo pradžios puldami fantastiškai. Svečiai nieko negalėjo padaryti, o  „Pelicans“ greita įgijo ir dviženklį pranašumą.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo net 45:22. Skirtumas vėliau dar kiek ūgtelėjo ir toliau išliko triuškinamas.

„Pelicans“ ketvirtajame kėlinyje kiek atsipalaidavo ir tuo pasinadoję svečiai ėmė artėti (99:112). Vis dėlto pritūko laiko,  „Pelicans“ išlaikė pergalingą pranašumą ir laimėjo rungtynes.

Šeimininkai vertės be traumuoto Ziono Williamsono. Nugalėtojams  C.J. McCollumas surinko 28 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jam gerai talkino kartu su lietuviu 16 taškų pelnęs Naji Marshallas.

Hjustono ekipos gretose išsiskyrė Kenyonas Martina ir Jalenas Greenas, surinkę po 16 taškų.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 28 ( 6 rez. perd.), Naji Marshallas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Jonas Valančiūnas (17 atk. kam.) po 16, Trey Murphy ir Willy Hernangomezas po 14, Jose Alvarado 13 .

„Rockets“: Kenyonas Martinas ir Jalenas Greenas (4 rez. perd.) po 16, Jabari Smithas 14 (13 atk. kam.), Ericas Gordonas ir Alperenas Šengunas  5 rez. perd.) po 13, Kevinas Porteris 11.