Į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ pirmenybėse grįžo Kauno „Žalgiris“ (13/2). Šalies čempionai išvykoje 78:47 (22:18, 23:14, 12:8, 21:7) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (6/13).

„Žalgiris“ lieka vienvaldžiu „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės lyderiu, o „Nevėžis-Optibet“ rikiuojasi aštuntas. Kauno ekipa reabilitavosi po skausmingo pralaimėjimo prieš Utenos „Juventus“ 87:90.

Kauniečiai pirmajame kėlinyje greitai įgijo pranašumą, tačiau kėdainiškiai po dviejų Sedricko Barefieldo tritaškių dar laikėsi koviniu atstumu.

Vis gi antrajame kėlinyje „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą. Šeimininkai šiose rungtynėse vertėsi be Domanto Vilio, o tai reiškia, kad ekipa liko su vienu tikru įžaidėju Jokūbu Gintvainiu. Jis per pirmąją rungtynių pusę suklydo 4 kartus.

Tuo metu kauniečiai pirmoje pusėje pavyzdingai dalinosi minutes ir iš aikštėje pasirodžiusių 11 žaidėjų taškų nepelnė tik Steve‘as Vasturia. „Žalgiris“ iki pertraukos susikrovė 13 taškų pranašumą (45:32).

Antroje pusėje svečiai sukaustė kėdainiškių puolimą ir per kėlinį leido pelnyti 8 taškus. Puolime taip nebesisekė, tačiau „Žalgirio“ darbas kitoje aikštės pusėje garantavo lengvą pergalę (57:40). Lemiamame ketvirtyje kauniečiai tik sutvarkė formalumus.

Šiame mače Artūras Milaknis tapo daugiausiai tritaškių LKL istorijoje pataikiusiu krepšininku.

„Nevėžis-Optibet“: S. Barefieldas 15 (4/8 trit.), A. Hukporti 14, P. Kalaitzakis 10, Julius Kazakauskas 5, Grantas Vasiliauskas 3 taškai.

„Žalgiris“: K. Lukošiūnas 11 (3/6 trit.), R. Jokubaitis 10 (5/13 met.), Martinas Gebenas (6 atk. kam., 19 naud. bal.) ir Augustine'as Rubitas po 9, Nigelas Hayesas 8, Marius Grigonis 7, Artūras Milaknis 6 taškai.