Tokijuje vykstančiose vasaros olimpinėse žaidynėse tęsiasi vyrų „RS:X“ burlenčių klasės varžybos, kuriose dalyvauja ir lietuvis Juozas Bernotas. Jis trečiadienį finišavo dar trijuose plaukimuose.

Septintajame plaukime J.Bernotas kurį laiką buvo 9-as, vėliau nukrito į 14-ą vietą, o finišą pasiekė 12-as. Aštuntajame plaukime finišavo 19-as, bet dėl argentiniečio Francisco Cruzo Saubideto Birknerio diskvalifikacijos pakilo į 18-ą poziciją. Paskutiniame dienos plaukime J.Bernotas buvo 13-as.

Atmetus blogiausią rezultatą, J.Bernotas dabar turi 114 baudos balų. Bendroje įskaitoje jis iš 15-os vietos nukrito į 16-ą tarp 25 sportininkų.

Olimpiadoje lyderiauja jau tris plaukimus laimėjęs olandas Kiranas Badloe su 26 baudos balais. Antras rikiuojasi italas Mattia Camboni (34 baudos balai), trečias – prancūzas Thomas Goyardas (39).

Ketvirtadienį J.Bernoto lauks dar trys plaukimai. Penktadienį burlentininkai turės poilsio dieną, o šeštadienį 10 geriausių sportininkų dalyvaus vadinamosiose „medalių“ lenktynėse.