Penktadienį tęsėsi XXVI Dakaro ralis, kurio dalyviai iš Ispanijos persikėlė į Prancūziją.

Antrąjį etapą automobilių klasėje greičiausiai įveikė ispanas Josepas Maria Servia (Žozepas Marija Servija) važiavęs "Schlesser Ford". Jis 25 km greičio ruožą įveikė per 25 minutes ir trim sekundėm aplenkė antroje vietoje likusį "Mitsubishi" vairavusį prancūzą šešiskart Dakaro nugalėtoją motociklų klasėje Stephane`ą Peterhanselį, kuris pernai liko trečias bendroje įskaitoje.

Trečiąją vietą po dviejų etapų užima belgas Gregoire De Mevius su BMW, lyderiui pralaimintis 26 sekundes.

Nugalėtojo titulą ginantis japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su "Mitsubishi" nuo lyderio atsilieka 59 sekundėm ir yra šeštas.

Aukštą 48-ąją vietą užėmė taip pat "Mitsubishi" vairuojantis Aurelijus Petraitis, etapo nugalėtojui pralaimėjęs 9 minutes 21 sekundę.

Tiesa, tiek pat lyderiui pralaimi nuo 46-osios iki 139-osios vietas užimantys lenktynininkai:

1. Josep Maria Servia (Ispanija) Schlesser Ford 25:002. Stephane Peterhansel (Prancūzija) Mitsubishi atsiliko 3 sek.3. Gregoire De Mevius (Belgija) BMW 264. Luc Alphand (Prancūzija) BMW 355. Miki Biasion (Italija) Mitsubishi 416. Hiroshi Masuoka (Japonija) Mitsubishi 597. Nasser Saleh Al Attiyan (Kataras) Mitsubishi 1:078. Ari Vatanen (Suomija) Nissan 1:179. Colin McRae (Škotija) Nissan 1:2110.Jean-Louis Schlesser (Prancūzija) Schlesser Ford 1:42...48.Aurelijus Petraitis 9:21

Tarp motociklininkų antrojo etapo greičio ruožą greičiausiai įveikė vienintelis ne KTM motociklu važiuojantis prancūzas Davidas Fretigne su "Yamaha", distancijoje sugaišęs 22 min. 47 sek.

Praėjusių metų Dakaro nugalėtojas šioje klasėje kitas prancūzas Richardas Sainctas (Richardas Senktas) lyderiui pralaimi 58 sekundes ir yra ketvirtas.

Aukštą aštuntąją vietą užima latvis Janis Vinteris, nuo lyderio atsiliekantis 1 min. 56 sek.:

1. David Fretigne (Prancūzija) Yahama 22:472. Cyril Despres (Prancūzija) KTM 153. Nani Roma (Ispanija) KTM 574. Richard Sainct (Prancūzija) KTM 585. Giovanni Sala (Italija) KTM 1:016. Marc Coma (Ispanija) KTM 1:027. Isidre Esteve Pujol (Ispanija) KTM 1:058. Janis Vinters (Latvija) KTM 1:569. Alfie Cox (Pietų Afrika) KTM 1:5710.Carlo De Gavardo (Čilė) KTM 2:04