hiroshis masuoka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hiroshis masuoka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hiroshis masuoka“.

Masuoka laimėjo ilgiausiąjį Dakaro ralio etapą

Dakaro ralio lyderis bendroje įskaitoje bei paskutinių dviejų metų šių lenktynių nugalėtojas japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su "Mitsubishi" trečiadienį laimėjo ilgiausiąjį dvidešimt šeštojo Dakaro ralio etapą.
2004-01-08

Hiroshis Masuoka tapo Dakaro lyderiu bendroje įskaitoje

Antradienį šeštąjį Dakaro ralio etapą Maroke laimėjo ir lyderiu bendroje įskaitoje tapo paskutinių dviejų metų šių lenktynių nugalėtojas japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su "Mitsubishi". H.Masuoka 351 km greičio ruožą įveikė per 3 valandas 9 minutes 40 sekundžių ir beveik trimis minutėmis aplenkė "Nissan" vairavusį Ginielį de Villiersą iš Pietų Afrikos bei 5 min. 41 sek.
2004-01-07

Stephane`ui Peterhanseliui skirta bauda ir penktojo Dakaro ralio etapo nugalėtoju pripažintas Hiroshis Masuoka

Pirmadienį penktąjį Dakaro ralio etapą Maroke laimėjo lyderiu ir bendroje įskaitoje esantis prancūzas Stephane`as Peterhanselis su "Mitsubishi", tačiau už tai, kad po klaidos automobilį pastumti padėjo komandos draugas skirta penkių minučių bauda.
2004-01-06

Po trijų Dakaro ralio etapų pirmauja prancūzai Stephane`as Peterhanselis ir Davidas Fretigne

Šeštadienį prestižiškiausio XXVI Dakaro ralio dalyviai įvaikė trečiojo etapo 9 kilometrų greičio ruožą. Automobilių klasėje trečiąjį etapą laimėjo Ginielis De Villiersas (Žinelis De Viljersas) iš Pietų Afrikos, važiavęs "Nissan" visureigiu, tačiau lyderiu bendroje lenktynių įskaitoje tapo trečiąją vietą etapą užėmęs prancūzas šešiskart Dakaro nugalėtojas motociklų klasėje Stephane`as Peterhanselis, kuris pernai liko trečias bendroje įskaitoje.
2004-01-04

Po antrojo etapo Dakaro ralio lyderiais tapo ispanas ir prancūzas

Penktadienį tęsėsi XXVI Dakaro ralis, kurio dalyviai iš Ispanijos persikėlė į Prancūziją. Antrąjį etapą automobilių klasėje greičiausiai įveikė ispanas Josepas Maria Servia (Žozepas Marija Servija) važiavęs "Schlesser Ford". Jis 25 km greičio ruožą įveikė per 25 minutes ir trim sekundėm aplenkė antroje vietoje likusį "Mitsubishi" vairavusį prancūzą šešiskart Dakaro nugalėtoją motociklų klasėje Stephane`ą Peterhanselį, kuris pernai liko trečias bendroje įskaitoje.
2004-01-03

Pasikeitė Dakaro ralio lyderis bendroje įskaitoje

Po pirmadienį įvykusio penktojo Dakaro ralio etapo, kuriame dalyviams teko įveikti 494 km iš Tozero į El Bromą, lyderiu bendroje įskaitoje tapo nugalėtojo titulą ginantis japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su Mitsubishi. Japonijos lenktynininkas 285 km greičio ruožą įveikė per 2 val. 31 min. 59 sek. ir 2 min. 20 sek.
2003-01-07

Dakaro ralį tęsia visi trys lietuvių ekipažai

Penktadienį XXV Dakaro ralio dalyviai įveikė trečiąjį 95 km etapą iš Kastelono į Valensiją, kuriame lenktynininkai varžėsi 8 kilometrų greičio ruože. Greičiausias etape buvo praėjusių metų šio ralio nugalėtojas japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su Nissan. Jis greičio ruože sugaišo 6 min. 42 sek.
2003-01-03

Tarp 110-ies automobilių kol kas finišavo tik du lietuvių ekipažai

Penktadienį (01.03) XXV Dakaro ralio dalyviai įveikė trečiąjį 95 km etapą iš Kastelono į Valensiją, kuriame lenktynininkai varžėsi 8 kilometrų greičio ruože. Greičiausias etape buvo praėjusių metų šio ralio nugalėtojas japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su “Nissan”. Jis greičio ruože sugaišo 6 min. 42 sek.
2003-01-03

Prancūzijoje startavo Dakaro ralis

Trečiadienį (01.01) Marselyje (Prancūzija) 1 km sprinto lenktynėmis, kurios nebus įtrauktos į bendrąją įskaitą, prasidėjo XXV Dakaro dykumų ralis, kuriame startavo net trys ekipažai iš Lietuvos. Pirmojo etapo, kuris pirmą kartą ralio istorijoje vyko Marselyje, nugalėtoju tapo japonas Kenjiro Shinozuka (Kendžiro Šinozuka) su "Nissan" automobiliu. Japonijos lenktynininkas trasoje sugaišo 1 min. 43,73 sekundės ir 0,36 sek.
2003-01-02

Trečiadienį Marselyje (Prancūzija) 1 km sprinto lenktynėmis, kurios nebus įtrauktos į bendrąją įskaitą, prasidėjo XXV Dakaro dykumų ralis, kuriame startavo net trys ekipažai iš Lietuvos. Pirmojo etapo, kuris pirmą kartą ralio istorijoje vyko Marselyje nugalėtoju tapo japonas Kenjiro Shinozuka (Kendžiro Šinozuka) su "Nissan" automobiliu. Japonijos lenktynininkas trasoje sugaišo 1 min. 43,73 sekundės ir 0,36 sek.