janis vinters

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janis vinters“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janis vinters“.

Dakare nugalėtojo titulą ginantis motociklininkas patyrė avariją

Nesėkmingas tryliktais 458 km Dakaro ralio etapas Malyje buvo motociklų klasės nugalėtojo titulą ginusiam ir lyderiu šioje klasėje buvusiam ispanui Marcui Coma su KTM`u.57-ajame greičio ruožo kilometre M. Coma patyrė avariją ir be sąmonės iš trasos buvo išgabentas medicinos malūnsparniu. Po dvylikos etapų M. Coma artimiausią persekiotoją prancūzą Cyrilą Despresą lenkė daugiau, kaip 50 minučių.
2007-01-19

Latvis nugalėjo devintajame Dakaro ralio etape

Istorinę pergalę Dakaro ralyje iškovojo Latvijos motociklininkas Janis Vinteras su KTM`u, pirmadienį laimėjęs devintąjį etapą iš Tišito Mauritanijoje į Nemą Malyje. J. Vinteras vieną ilgiausių šiame Dakaro ralyje 494 km specialų greičio ruožą įveikė per 6 valandas 8 minutes 51 sekundę ir pusaštuntos minutės aplenkė antroje vietoje likusį prancūzą Cyrilą Despres`ą bei beveik 8 min.
2007-01-16

Dakaro ralio lyderiai didina pranašumą prieš persekiotojus

Ketvirtadienį įvyko 14-asis Dakaro ralio etapas, kuriame lenktynininkai įveikė 547-ių kilometrų greičio ruožą Mauritanijoje. Greičiausias etape buvo prancūzas Lucas Alphandas su BMW, distancijoje sugaišęs 6 valandas 51 minutę 7 sekundes ir 14 min. 20 sek. aplenkęs išvakarėse etapą laimėjusį buvusį pasaulio autoralio čempioną škotą Colinas McRae (Koliną Makrėjų), vairuojantį "Nissan" automobilį bei 18 min. 30 sek.
2004-01-16

Pirmoji škoto pergalė Dakaro ralio etapuose

Trečiadienį įvyko 13-asis Dakaro ralio etapas, kuriame lenktynininkams reikėjo įveikti 478-ių kilometrų greičio ruožą. Pirmąją pergalę ralio etapuose iškovojo buvęs pasaulio autoralio čempionas škotas Colinas McRae (Kolinas Makrėjus) su "Nissan". Škotijos lenktynininkas greičio ruože sugaišo 5 valandas 52 minutes 58 sekundes ir aplenkė etapo prizininkais tapusius komandos draugus - 7 min. 40 sek. Ginielį de Villiersą iš Pietų Afrikos ir 8 min. 47 sek. suomį Arį Vataneną.
2004-01-15

Penkiasdešimtoji Ari Vataneno pergalė Dakaro ralio etapuose

Keturiskart Dakaro ralio laimėtojas suomis Aris Vatanenas sekmadienį (01.04) laimėjo ketvirtojo etapo 75 km greičio ruožą Maroke ir iškovojo 50-ąją pergalę šio ralio etapuose. "Nissan" automobilį vairavęs suomis greičio ruože sugaišo 40 minučių 40 sekundžių ir 10 sekundžių aplenkė bendroje įskaitoje pirmaujantį prancūzą Stephane`ą Peterhanselį su "Mitsubishi". Trečias etape finišavo kitas "Mitsubishi" komandos narys italas Mikis Biasionas, nugalėtojui pralaimėjęs 33 sekundes.
2004-01-05

Po antrojo etapo Dakaro ralio lyderiais tapo ispanas ir prancūzas

Penktadienį tęsėsi XXVI Dakaro ralis, kurio dalyviai iš Ispanijos persikėlė į Prancūziją. Antrąjį etapą automobilių klasėje greičiausiai įveikė ispanas Josepas Maria Servia (Žozepas Marija Servija) važiavęs "Schlesser Ford". Jis 25 km greičio ruožą įveikė per 25 minutes ir trim sekundėm aplenkė antroje vietoje likusį "Mitsubishi" vairavusį prancūzą šešiskart Dakaro nugalėtoją motociklų klasėje Stephane`ą Peterhanselį, kuris pernai liko trečias bendroje įskaitoje.