Keturiskart Dakaro ralio laimėtojas suomis Aris Vatanenas sekmadienį (01.04) laimėjo ketvirtojo etapo 75 km greičio ruožą Maroke ir iškovojo 50-ąją pergalę šio ralio etapuose.

"Nissan" automobilį vairavęs suomis greičio ruože sugaišo 40 minučių 40 sekundžių ir 10 sekundžių aplenkė bendroje įskaitoje pirmaujantį prancūzą Stephane`ą Peterhanselį su "Mitsubishi".

Trečias etape finišavo kitas "Mitsubishi" komandos narys italas Mikis Biasionas, nugalėtojui pralaimėjęs 33 sekundes.

Lietuvos ekipažas Aurelijus Petraitis su šturmanu Antanu Juknevičiumi iš lenktynių pasitraukė po trečiojo etapo dėl "Mitsubishi Pajero" variklio gedimo ir toliau tęs ralį tik kaip žiūrovai:

1. Ari Vatanen (Suomija) Nissan 40:402. Stephane Peterhansel (Prancūzija) Mitsubishi atsiliko 10 sek.3. Miki Biasion (Italija) Mitsubishi 334. Colin McRae (Škotija) Nissan 415. Hiroshi Masuoka (Japonija) Mitsubishi 496. Giniel De Villiers (Pietų Afrika) Nissan 1:127. Gregoire De Mevius (Belgija) BMW 1:168. Jean-Louis Schlesser (Prancūzija) Schlesser Ford 1:379. Luc Alphand (Prancūzija) BMW 1:5510. Josep Maria Servia (Ispanija) Schlesser Ford 2:06

Bendroje lenktynių įskaitoje po 4 etapų S. Peterhanselis iki 67 sekundžių padidino persvarą prieš M. Biasioną ir 1 min. 28 sek. lenkia trečią-ketvirtą vietas besidalijančius Belgijos lenktynininką Gregoire`ą De Meviusą su BMW ir A.Vataneną:

1. Stephane Peterhansel (Prancūzija) Mitsubishi 1:12:202. Miki Biasion (Italija) Mitsubishi atsilieka 1:073. Gregoire De Mevius (Belgija) BMW 1:284. Ari Vatanen (Suomija) Nissan Vatanen 1:285. Hiroshi Masuoka (Japonija) Mitsubishi 1:376. Colin McRae (Škotija) Nissan 1:557. Josep Maria Servia (Ispanija) Schlesser Ford 2:018. Luc Alphand (Prancūzija) BMW 2:199. Giniel De Villiers (Pietų Afrika) Nissan 3:1010. Jean-Louis Schlesser (Prancūzija) Schlesser Ford 3:13

Italas Fabrizio Meonis laimėjo motociklininkų varžybų ketvirtąjį etapą, 43 sekundėmis aplenkęs Pietų Afrikos motociklininką Alfie Coxą ir 1 min. 13 sek. ispaną Isidrę Estevę Pujolį, kuris tapo nauju lyderiu bendroje motociklininkų įskaitoje.

Po trijų etapų pirmavęs prancūzas Davidas Fretigne su Yamaha sekmadienį finišavo 39-as ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į 23-ąją poziciją.

Aukštą penktą vietą etape užėmė latvis Janis Vinteris, bendroje įskaitoje pakilęs į šeštąją poziciją:

1. Fabrizio Meoni (Italija) KTM 41:532. Alfie Cox (Pietų Afrika) KTM atsiliko 43 sek.3. Isidre Esteve Pujol (Ispanija) KTM 1:134. Andy Caldecott (Australija) KTM 1:275. Janis Vinters (Latvija) KTM 1:436. Carlo De Gavardo (Čilė) KTM 1:527. Jean De Azevedo (Brazilija) KTM 2:158. Jean Brucy (Prancūzija) KTM 2:179. Marc Coma (Ispanija) KTM 2:1810. Larry Roeseler (JAV) KTM 2:35

Lyderių rikiuotė bendroje motociklininkų įskaitoje:

1. Isidre Esteve Pujol (Ispanija) KTM 1:13:292. Fabrizio Meoni (Italija) KTM atsilieka 14 sek.3. Cyril Despres (Prancūzija) KTM 174. Alfie Cox (Pietų Afrika) KTM 325. Marc Coma (Ispanija) KTM 1:456. Janis Vinters (Latvija) KTM 2:067. Giovanni Sala (Italija) KTM 2:098. Jean Brucy (Prancūzija) KTM 2:359. Carlo De Gavardo (Čilė) KTM 2:4410.Pal Anders Ullevalseter (Norvegija) KTM 3:17

Pirmadienį lenktynių karavanui teks įveikti penktąjį etapą, kuriame laukia jau 337 km specialus greičio ruožas.