cyril despres

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cyril despres“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cyril despres“.

Dakaro ralis: Herojai ir žvaigždės

Justas Lengvinas Praeitame straipsnyje supažindinome Jus su trumpa Dakaro ralio istorija ir žadėjome sugrįžti su pasakojimu apie šios odisėjos herojus. Dakaro ralyje gimė ne vienas herojus, kuris vertas kiekvieno automano pagarbos. Per ilgą ir spalvingą Dakaro ralio istoriją, šiose varžybose išgarsėjo Nani Roma, Carlos Sainz, Cyril Despres ir dar daugelis kitų.
2017-12-12

Dakare nugalėtojo titulą ginantis motociklininkas patyrė avariją

Nesėkmingas tryliktais 458 km Dakaro ralio etapas Malyje buvo motociklų klasės nugalėtojo titulą ginusiam ir lyderiu šioje klasėje buvusiam ispanui Marcui Coma su KTM`u.57-ajame greičio ruožo kilometre M. Coma patyrė avariją ir be sąmonės iš trasos buvo išgabentas medicinos malūnsparniu. Po dvylikos etapų M. Coma artimiausią persekiotoją prancūzą Cyrilą Despresą lenkė daugiau, kaip 50 minučių.
2007-01-19

Latvis nugalėjo devintajame Dakaro ralio etape

Istorinę pergalę Dakaro ralyje iškovojo Latvijos motociklininkas Janis Vinteras su KTM`u, pirmadienį laimėjęs devintąjį etapą iš Tišito Mauritanijoje į Nemą Malyje. J. Vinteras vieną ilgiausių šiame Dakaro ralyje 494 km specialų greičio ruožą įveikė per 6 valandas 8 minutes 51 sekundę ir pusaštuntos minutės aplenkė antroje vietoje likusį prancūzą Cyrilą Despres`ą bei beveik 8 min.
2007-01-16

Po poilsio dienos tęsiasi Dakaro ralis

Po poilsio dienos sekmadienį įvyko aštuntasis Dakaro ralio etapas, kuriame lenktynininkams Mauritanijoje teko įveikti 626 km iš Ataro į Tišitą. Pirmadienio rytą tarp 105-ių finišą pasiekusių automobilių dar nebuvo vienintelio maratoną tęsiančio Lietuvos ekipažo - Aurelijaus Petraičio ir Šarūno Palioko.
2007-01-15

Septintąjį Dakario ralio etapą teko sutrumpinti dėl smėlio audros

Dėl kilusios smėlio audros nuo 580 iki 407 km penktadienį Dakario ralio organizatoriams penktadienį teko sutrumpinti septintąjį etapą Mauritanijoje, o šeštadienio rytą tarp 114-os finišą pasiekusių automobilių dar nebuvo vienintelio maratoną tęsiančio Lietuvos ekipažo - Aurelijaus Petraičio ir Šarūno Palioko. Po šešių etapų lietuviai bendrojoje įskaitoje buvo 71-i, o nuo lyderių juos skyrė 9 su puse valandos.
2007-01-13

Amerikiečio bei ispano pergalės šeštajame Dakaro ralio etape

Ketvirtadienį ilgiausiąjį - šeštąjį (817 km) - Dakaro ralio etapą iš Tan Tano Maroke į Zoueratą Mauritanijoje greičiausiai įveikė amerikietis Robby Gordonas su "Hummer". 394 km specialiajame greičio ruože JAV lenktynininkas sugaišo 2 valandas 58 minutes ir 57 sekundes.
2007-01-11

Ispanijos lenktynininkai sustiprino Dakaro ralio lyderių pozicijas

Antradienį Maroke baigėsi jau ketvirtas Dakaro ralio 648 km etapas, kuriame pergalę šventė savo gamybos bagiu važiuojantis prancūzas Jeanas-Louisas Schlesseras. Jis 405 km greičio ruožą įveikė per 3 valandas 59 minutes 54 sekundes ir nes 7 min. 52 sek.
2007-01-10

„Dakaras 2007“ prasideda

Į Portugalijos sostinę Lisaboną renkasi paskutinieji ralio „Dakaras 2007“ dalyviai. Į Lisaboną jau išvykę ir abu lietuviškieji ekipažai. Sausio 3-5 d. bus atliktas lenktyninių transporto priemonių techninis patikrinimas. Šeštadienio, sausio 6-osios ryte - dvidešimt devintojo taržemyninio dykumų ralio startas. Šių metų ralis – 14 etapų, iš viso 8696 kilometrų, vedančių per dykumas, kalnus, savaną ir džiungles.
2007-01-02

Dakaro ralio nugalėtojais tapo Stephane`as Peterhanselis ir Nani Roma

Sekmadienį Senegalo sostinėje baigėsi vienas prestižiškiausių XXVI Dakaro ralis.Automobilių varžybas laimėjo šešiskart Dakaro nugalėtojas motociklų klasėje prancūzas Stephane`as Peterhanselis (Stefanas Peteranselis), kuris tapo pirmuoju lenktininkų nugalėjusiu Dakaro ralyje ir motociklų ir automobilių klasėje. Sekmadienį 17-ajame etape S.Peterhanselis finišavo devynioliktas, 27-ių km greičio ruože 4 min. 23 sek.
2004-01-18

14-ajame etape nugalėjo L. Alphand’as ir S. Despres

26-ojo Dakaro dykumų ralio 14-ąjį etapą ketvirtadienį (01.15) tarp automobilininkų laimėjo prancūzas Lucas Alphand’as (Liukas Alfanas) su BMW, o tarp motociklininkų pirmas finišą pasiekė jo tautietis Cyrilis Despres (Syrilis Deprė) su KTM, tačiau tai nepakeitė padėties lyderių grupėse.