Šeštadienį trečiosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynėse čempiono titulą ginantis Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais svečiuose 67:87 (18:28, 14:24, 23:23, 12:12) pralaimėjo Vloclaveko "Anwil" ekipai, tačiau pirmauja serijoje 2:1.

Pirmuosius du susitikimus savo aikštėje Sopoto krepšininkai laimėjo 90:83 ir 90:89.

Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė Tomas Pačėsas, pelnęs 13 taškų, ir 12 taškų įmetęs Michaelas Andersenas.

Lietuvis per 31 minutę (31:19) pataikė 3 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 2, realizavo 2 baudų metimus iš 4, sugriebė 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

8 taškus į aikštės šeimininkų krepšį įmetė, 1 kamuolį atkovojo ir 4 rezultatyvius perdavimus atliko Donatas Slanina. Per nepilnas 29 minutes (28:45) jis pataikė 2 dvitaškius iš 6, visus 4 baudų metimus, tačiau visi trys jo tritaškiai skriejo pro šalį.

3 taškus (dvitaškiai 1/1, baudos 1/2) taškus svečiams pelnė Tomas Masiulis, per 19 minučių (19:01) atkovojęs 4 kamuolius bei atlikęs rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Chrisas Thomas ir Goranas Jagodnikas, pelnę atitinkamai 23 ir 15 taškų.

Kitame trečiajame pusfinalio mače Zgoželeco "BOT Turow" krepšininkai svečiuose 61:53 įveikė Vroclavo "ASCO Šląsk" komandą ir vėl pirmauja serijoje iki keturių pergalių rezultatu 2:1.