michaelas andersenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michaelas andersenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michaelas andersenas“.

"Lietuviška" "Prokom Trefl" pirmenybių finalo seriją pradėjo sėkmingai

Penktadienį pirmosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse čempiono titulą ginantis Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais namuose tik po pratęsimo 88:87 (16:20, 16:12, 19:23, 17:13, pratęsimas 10:9) įveikė Zgoželeco "BOT Turow" komandą. Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Per daugiau nei 26 minutes (26:14) jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė abu dvitaškius ir visus 6 baudų metimus.
2007-05-19

Pirmoji Sopoto krepšinio klubo nesėkmė Lenkijos čempionato pusfinalio serijoje

Šeštadienį trečiosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynėse čempiono titulą ginantis Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais svečiuose 67:87 (18:28, 14:24, 23:23, 12:12) pralaimėjo Vloclaveko "Anwil" ekipai, tačiau pirmauja serijoje 2:1. Pirmuosius du susitikimus savo aikštėje Sopoto krepšininkai laimėjo 90:83 ir 90:89. Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė Tomas Pačėsas, pelnęs 13 taškų, ir 12 taškų įmetęs Michaelas Andersenas.