Penktadienį pirmosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse čempiono titulą ginantis Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais namuose tik po pratęsimo 88:87 (16:20, 16:12, 19:23, 17:13, pratęsimas 10:9) įveikė Zgoželeco "BOT Turow" komandą.

Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Per daugiau nei 26 minutes (26:14) jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė abu dvitaškius ir visus 6 baudų metimus.

Vos 6 su puse minutės žaidęs Tomas Masiulis į varžovų krepšį nemetė, tačiau spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą ir blokuoti priešininko metimą, o Tomas Pačėsas per 30 minučių (30:18) prametė visus tris tritaškius ir taškų nepelnė, tačiau sugriebė 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Michaelas Andersenas ir Christianas Dalmau, pelnę atitinkamai 17 ir 14 taškų, bei 12 taškų įmetęs Huseiynas Besokas.

"BOT Turow" gretose sėkmingiausiai žaidė Thomas Kelatis (23 tšk.), Andresas Rodriguezas (22 tšk.) ir Slobodanas Ljubotina (13 taškų).