thomas kelatis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thomas kelatis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thomas kelatis“.

Lenkijos krepšinio lygos finale – antroji iš eilės „Prokom Trefl" nesėkmė

Antrą nesėkmę iš eilės Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse patyrė Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais, sekmadienį svečiuose 71:89 (16:23, 12:18, 22:22, 21:26) nusileidęs reguliariojo sezono nugalėtojams Zgoželeco „PGE Turow" krepšininkams.
2008-05-18

"Lietuviška" "Prokom Trefl" pirmenybių finalo seriją pradėjo sėkmingai

Penktadienį pirmosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse čempiono titulą ginantis Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais namuose tik po pratęsimo 88:87 (16:20, 16:12, 19:23, 17:13, pratęsimas 10:9) įveikė Zgoželeco "BOT Turow" komandą. Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Per daugiau nei 26 minutes (26:14) jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė abu dvitaškius ir visus 6 baudų metimus.
2007-05-19

Sopoto "Prokom Trefl" pergalė Lenkijos pirmenybių lyderių dvikovoje

Devynioliktą pergalę Lenkijos vyrų krepšinio lygos XXIII turo mače iškovojo keturiolikos komandų turnyre pirmaujanti čempionė Sopoto "Prokom Trefl" ekipa su dviem lietuviais, sekmadienį namuose 84:67 (20:14, 19:16, 24:17, 21:20) nugalėjusi antroje vietoje esantį Zgoželeco "BOT Turow" (17 pergalių ir 5 pralaimėjimai) klubą.Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje.