„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį užfiksuotos pirmosios vyrų turnyro staigmenos.

Vienetų varžybų antrajame rate šeštoji raketė argentinietis Davidas Nalbandianas 6:3, 6:4, 2:6, 1:6, 2:6 pralaimėjo korto šeimininkui Jeremy Chardy, o devyniolikmetis latvis Ernestas Gulbis 7:6 (7:2), 3:6, 7:5, 6:3 nugalėjo septintąjį pagal reitingą 28 metų amerikietį Jamesą Blake`ą.

Moterų vienetų varžybų antrąjį ratą ketvirtadienį sėkmingai įveikė serbė, amerikietė, prancūzė, ispanė, italė, slovėnė, slovakė bei dvi čekės:

3-Jelena Jankovič (Serbija) - Marina Erakovič (Naujoji Zelandija) 6:2, 7:6 (7:5);

- Galina Voskobojeva (Rusija) 7:5, 6:3;

Iveta Benešova (Čekija) - Peng Shuai (Kinija) 6:4, 6:3.

Prancūzijos atvirojo teniso čempionato prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų.