roland garros

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „roland garros“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „roland garros“.

Paryžiuje triumfavę Džokovičius tapo visų laikų rekordininku

Sekmadienį Paryžiuje (Prancūzija) finišavo prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyras. Jį, kaip įprasta, vainikavo vyrų vienetų varžybų finalas. 36-erių serbas Novakas Džokovičius (ATP-3) finale per 3 valandas 13 minučių 7:6 (7:1), 6:3, 7:5 nugalėjo 24-erių norvegą Casperą Ruudą (ATP-4) ir pagerino legendinį rekordą, tapdamas daugiausiai „Didžiojo kirčio“ vienetų turnyrų laimėjusiu žaidėju per istoriją.
2023-06-11

Pirmoji pasaulio raketė Swiatek triumfavo „Roland Garros“ turnyre Paryžiuje

Prancūzijoje šeštadienį finišavo prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro moterų vienetų varžybos. Nugalėtojos titulą apgynė geriausia pasaulio tenisininkė 22-ejų lenkė Iga Swiatek (WTA-1). Ji tik po įtemptos 2 valandų 49 minučių kovos 6:2, 5:7, 6:4 nugalėjo daug ką šiame turnyre stebinusią 26-erių čekę Karoliną Muchovą (WTA-43). I.Swiatek finalą pradėjo užtikrintai, laimėjo varžovės padavimų seriją ir atitrūko 3:0. Čekė progą atsitiesti turėjo penkta...
2023-06-10

Alcarazas paaiškino, kas jam nutiko „Roland Garros“ pusfinalyje: „Mėšlungis sukaustė visą kūną“

Novakas Džokovičius (ATP-3) atsidūrė per žingsnį nuo visų laikų rekordo. Penktadienį „Roland Garros“ pusfinalyje jis per 3 valandas 23 minutes 6:3, 5:7, 6:1, 6:1 nugalėjo mėšlungio vargintą ispaną Carlosą Alcarazą (ATP-1) ir yra per vieną pergalę nuo 23-iojo „Didžiojo kirčio“ vienetų turnyro titulo. Serbas taip atsirevanšavo ispanui už pernai pralaimėtą pirmąjį tarpusavio mačą (7:6, 5:7, 6:7). N.Džokovičius rekordinį – 34-ą – kartą pateko į „Didžiojo kirčio“ turnyro finalą.
2023-06-10

Pirmosios pasaulio raketės statusas saugus: Swiatek – „Roland Garros“ finale

Prancūzijoje vykstančiame prestižiniame „Roland Garros“ teniso turnyre antrąja moterų vienetų varžybų finalo dalyve tapo lenkė Iga Swiatek (WTA-1). Ji ketvirtadienį pusfinalyje per 2 valandas 11 minučių 6:2, 7:6 (9:7) įveikė brazilę Beatriz Haddad Maią (WTA-14). Lenkei tai buvo revanšas už pralaimėtą pirmąjį tarpusavio mačą pernai Kanadoje (4:6, 6:3, 5:7). Brazilė mačą pradėjo nuo laimėtos varžovės padavimų serijos, bet lenkė iš karto atsakė tuo pačiu.
2023-06-08

Sporto aistruolių laukia įspūdingas „Čempionų savaitgalis“ – dešimtys transliacijų su ekspertų įžvalgomis

Šią savaitę sporto gerbėjų laukia įspūdinga šventė – tikras „Čempionų savaitgalis“. Nuo kraują stingdančių automobilių ištvermės Le Mano lenktynių iki „Roland Garros“ „Didžiojo kirčio“ turnyro finalų Paryžiuje ar vaizdingų kalnų dviračių pasaulio taurės varžybų Šveicarijoje. Sporto varžybų transliacijose savo ekspertinėmis įžvalgomis dalinsis septyni daugkartiniai pasaulio čempionai ir kiti sporto meistrai.
2023-06-07

„French Open“ pusfinalyje laukia intriguojanti Alcarazo ir Džokovičiaus akistata

Antradienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „French Open“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Į pusfinalį iškopė vienas pagrindinių favoritų ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-1). Jis per 2 valandas 15 minučių 6:2, 6:1, 7:6 (7:5) įveikė graiką Stefaną Tsitsipą (ATP-5). Tai buvo jau ketvirta ispano pergalė prieš graiką iš tiek pat galimų. C.Alcarazas dominuoti pradėjo nuo pat mačo pradžios.
2023-06-07

Džokovičius pagerino Nadalio rekordą, į ketvirtfinalį žengė ir kiti favoritai

Sekmadienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos, kuriame pergales skynė vyrų varžybų favoritai. Į rekordinį – 23-ią – „Didžiojo kirčio“ turnyrų vienetų nugalėtojo titulą nusitaikęs serbas Novakas Džokovičius (ATP-3) aštuntfinalyje neužtruko nė 2 valandų – 6:3, 6:2, 6:2 eliminavo Juaną Pablo Varillasą (ATP-94) iš Peru. Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.
2023-06-05

Sensacija Paryžiuje – Berankio skriaudikas namo išsiuntė ir antrą pasaulio raketę

Antradienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Skambiausią profesionalo karjeros pergalę šventė 23-ejų brazilas Thiago Seybothas Wildas (ATP-172). Jis po 4 valandų 15 minučių kovos 7:6 (7:5), 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:4 patiesė antrąją pasaulio raketę Daniilą Medvedevą. Pirmajame sete Th.Seybothas Wildas panaikino 2 geimų deficitą ir pratęsime neleido suabejoti savo pranašumu.
2023-05-30

„Roland Garros“ starte – vieno iš favoritų vargai ir netikėta Sakkari nesėkmė

Sekmadienį Paryžiuje (Prancūzija) prasidėjo prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Pirmajame rate teko pavargti 2021 m. „Roland Garros“ finalininkui graikui Stefanui Tsitsipui (ATP-5). Jis tik po 3 valandų 15 minučių kovos 7:5, 6:3, 4:6, 7:6 (9:7) įveikė traumų kamuotą čeką Jirį Vesely (ATP-452). Tai buvo antra graiko pergalė prieš čeką iš tiek pat galimų.
2023-05-29

Prognozes paneigęs Berankis pergalingai startavo „Roland Garros“ kvalifikacijoje

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro vyrų vienetų varžybų kvalifikaciją antradienį sėkmingai pradėjo 32-ejų Ričardas Berankis (ATP-216). Daugiau nei 10 mėnesių ant grunto nežaidęs lietuvis paneigė prognozes ir per 2 valandas 8 minutes 6:3, 5:7, 6:2 įveikė 26-erių italą Raulį Brancaccio (ATP-141). Mačo pradžia R. Berankiui buvo sėkminga.