marina erakovič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marina erakovič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marina erakovič“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

Pasipylė staigmenos „Roland Garros“ teniso turnyre

„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį užfiksuotos pirmosios vyrų turnyro staigmenos. Vienetų varžybų antrajame rate šeštoji raketė argentinietis Davidas Nalbandianas 6:3, 6:4, 2:6, 1:6, 2:6 pralaimėjo korto šeimininkui Jeremy Chardy, o devyniolikmetis latvis Ernestas Gulbis 7:6 (7:2), 3:6, 7:5, 6:3 nugalėjo septintąjį pagal reitingą 28 metų amerikietį Jamesą Blake`ą.
2008-05-29

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Majamyje - A. Ivanovič pralaimėjimas

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis „Sony Ericsson Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,54 mln. JAV dolerių. Moterų varžybose paaiškėjo visos aštuntfinalio dalyvės. Pergalių seriją tęsia pajėgiausia planetos tenisininkė praėjusių metų šio turnyro finalininkė belgė Justine Henin, trečiajame rate 6:2, 6:1 sutriuškinusi italę Sarą Errani. Aštuntfinalyje žais ir penktojo šio turnyro nugalėtojos titulo siekianti amerikietė Serena Williams.
2008-03-31

Sensacija Majamyje - eliminuotas N. Djokovičius

Floridos valstijoje (JAV) vyksta tarptautinis „Sony Ericsson Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,54 mln. JAV dolerių. Vyrų vienetų varžybų antrajame rate didžiulę staigmeną pateikė PAR tenisininkas Kevinas Andersonas, 7:6 (7:1), 3:6, 6:4 nugalėjęs trečiąjį pagal skirstymą turnyro nugalėtojo titulą gynusį serbą Novaką Djokovičių.
2008-03-29

Teniso turnyre JAV baigėsi moterų ketvirtfinalio etapas

JAV tęsiasi tarptautinis "Region Morgan Keegan Championships" vyrų ir moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečioji raketė Izraelio atstovė Shahar Peer 3:6, 6:1, 6:3 nugalėjo švedę Sofią Arvidsson, o ketvirtoji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport 6:0, 6:2 sutriuškino šeštąją pagal skirstymą danę Carolinę Wozniacki.
2008-02-29

Teniso turnyre JAV paaiškėjo ketvirtfinalio dalyvės

JAV tęsiasi tarptautinis "Region Morgan Keegan Championships" vyrų ir moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybose trečiadienį paaiškėjo likusios ketvirtfinalio dalyvės. Pergalę aštuntfinalyje iškovojo ir kovą ketvirtfinalyje tęsia praėjusių metų turnyro finalininkė trečiąjį reitingą turinti Shahar Peer iš Izraelio, 6:0, 3:6, 6:2 įveikusi vengrę Melindą Czink.
2008-02-28

Favoritės nesėkmė „Region Morgan Keegan Championships“ vyrų ir moterų teniso turnyro JAV starte

JAV vykstančiame tarptautiniame „Region Morgan Keegan Championships“ vyrų ir moterų teniso turnyre, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių, antradienį baigti vienetų varžybų pirmojo rato mačai ir moterys pradėjo antrąjį ratą. Net dvi staigmenos užfiksuotos moterų varžybose. Nepasisekė nugalėtojos titulą ginančiai ir pirmąjį reitingą turėjusiai amerikietei Venus Williams, kuri turnyro starte 6:2, 4:6, 3:6 nusileido čekei Petrai Kvitovai.
2008-02-27

Oklendo moterų teniso turnyro finale - amerikietė bei prancūzė

Naujojoje Zelandijoje vykstančio WTA serijos "ASB Classic" moterų teniso turnyro vienetų varžybų finale žais amerikietė Lindsay Davenport bei prancūzė Aravane Rezai. Penktadienį pusfinalyje L. Davenport 6:4, 6:3 nugalėjo šeštąją pagal reitingą austrę Tamirą Paszek, o A. Rezai 6:3, 7:5 įveikė Naujosios Zelandijos tenisininkę Mariną Erakovič. Oklendo moterų teniso turnyro prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.
2008-01-04

Favoritės pergalingai pradėjo tarptautinį moterų teniso turnyrą Seule

Pietų Korėjos sostinėje antradienį tęsėsi WTA serijos "Hansol Korea Open Tennis Championships" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.Antrąją varžybų dieną toliau buvo žaidžiami vienetų varžybų pirmojo rato susitikimai, kuriuose pergales iškovojo visos keturios favoritėmis laikytos tenisininkės.