JAV vykstančiame tarptautiniame „Region Morgan Keegan Championships“ vyrų ir moterų teniso turnyre, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių, antradienį baigti vienetų varžybų pirmojo rato mačai ir moterys pradėjo antrąjį ratą.

Net dvi staigmenos užfiksuotos moterų varžybose.

Nepasisekė nugalėtojos titulą ginančiai ir pirmąjį reitingą turėjusiai amerikietei Venus Williams, kuri turnyro starte 6:2, 4:6, 3:6 nusileido čekei Petrai Kvitovai.

Antrosios staigmenos autore tapo amerikietė Bethanie Mattek, pirmajame rate 6:4, 6:4 nugalėjusi antrąją turnyro raketę Tatianą Golovin iš Prancūzijos.

Trečioji pagal skirstymą praėjusių metų šio turnyro finalininkė pirmojo rato mače 6:2, 6:1 sutriuškino kortų šeimininkė Ahshą Rollę.

Kituose pirmojo rato susitikimuose šeštąjį reitingą turinti danė Carolina Wozniacki 6:0, 6:2 nepasigailėjo Milagros Sequeros iš Venesuelos, o Naujosios Zelandijos tenisininkė Marina Erakovič 2:6, 6:3, 6:4 įveikė rusę Aliną Židkovą.

Pirmosiomis ketvirtfinalio dalyvėmis tapo penktąjį reitingą turinti baltarusė Olga Govorcova, antradienį 4:6, 6:4, 7:6 (7:5) palaužusi čekės Renatos Voracovos pasipriešinimą, ir septintoji pagal skirstymą švedė Sofia Arvidsson, 1:6, 7:5, 6:3 įrodžiusi savo pranašumą prieš kanadietę Stephanie Dubois.

Vyrų turnyre antradienį staigmenų neužfiksuotas - pergales iškovojo abu žaidę pirmojo aštuntuko žaidėjai - ketvirtąjį reitingą turintis čekas Radekas Stepanekas 6:1, 6:4 nugalėjo amerikietį Lessę Levine‚ą, o šeštas pagal skirstymą švedas Thomas Johanssonas 7:6 (7:5), 7:6 (7:2) įveikė rusą Maratą Safiną.