sofia arvidsson

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sofia arvidsson“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sofia arvidsson“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

„US Open“ turnyre – lengvos latvio E. Gulbio ir serbo N. Džokovičiaus pergalės

Niujorke toliau tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 20,657 mln. JAV dolerių. Vakar vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė 21-ų metų serbas Novakas Džokovičius nesunkiai 6:3, 6:3, 6:4 privertė kapituliuoti 30-metį prancūzą Arno Klemaną.
2008-08-28

WTA serijos moterų teniso turnyre Čekijos sostinėje

Čekijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "ECM Prague Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių. Pirmąja vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyve tapo italė Roberta Vinci, trečiadienį aštuntfinalyje 6:4, 6:4 įveikusi amerikietę Jill Craybas.
2008-04-30

Favoritės nesėkmė „Region Morgan Keegan Championships“ vyrų ir moterų teniso turnyro JAV starte

JAV vykstančiame tarptautiniame „Region Morgan Keegan Championships“ vyrų ir moterų teniso turnyre, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių, antradienį baigti vienetų varžybų pirmojo rato mačai ir moterys pradėjo antrąjį ratą. Net dvi staigmenos užfiksuotos moterų varžybose. Nepasisekė nugalėtojos titulą ginančiai ir pirmąjį reitingą turėjusiai amerikietei Venus Williams, kuri turnyro starte 6:2, 4:6, 3:6 nusileido čekei Petrai Kvitovai.
2008-02-27

Antverpeno teniso turnyre baigėsi aštuntfinalio mačai

Belgijoje tęsiasi WTA serijos "Proximus Diamond Games" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį sužaisti paskutiniai keturi aštuntfinalio susitikimai, kuriuose didžiausią staigmeną pateikė ir į ketvirtfinalį pateko švedė Sofia Arvidsson, 6:3, 7:5 nugalėjusi antrąjį reitingą turėjusią rusę Anną Čakvetadzę.
2008-02-15

Estė bei lenkė pergalingai pradėjo WTA serijos teniso turnyrą JAV

Trečiadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo pagrindinis WTA serijos "Pacific Life Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,1 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače estė Kaia Kanepi 3:6, 7:5, 6:0 nugalėjo Puerto Riko tenisininkę Kristiną Brandi, o Lenkijos atstovė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:2, 6:4 įveikė rusę Aliną Židkovą.
2007-03-08

Korto šeimininkų pergalės tarptautiniame teniso turnyre JAV

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko dvi amerikietės. Bethanie Mattek 6:2, 0:1 įveikė dėl traumos mačo nebaigusią šeštąją turnyro raketę tautietę Shenay Perry, o Laura Granville 7:5, 3:6, 7:5 privertė pasiduoti slovakę Jarmilą Gajdosovą.
2007-02-22

Dvi amerikietės iškopė į teniso turnyro Memfyje ketvirtfinalį

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Antradienį moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko dvi amerikietės. Septintoji turnyro raketė Venus Williams 6:4, 6:4 nugalėjo Danijos atstovę Carolinę Wozniacki, o Meilen Tu 6:3, 6:1 sutriuškino aštuntąją pagal reitingą tautietę Jill Craybas.
2007-02-21

Staigmena WTA serijos moterų teniso turnyre Suomijoje

Suomijoje tęsiasi "Helsinki Open" WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 140 tūkst. JAV dolerių. Staigmeną antradienį (08.05) pateikė kroatė Silvija Talaja, jau pirmajame rate 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjusi turnyro favorite laikytą Patty Schnyder (Paty Šnyder) iš Šveicarijos. Prie staigmenų galima priskirti ir vengrės Melindos Czink pergalę trijuose setuose 2:6, 6:2, 7:6 (7:4) prieš septintąjį reitingą turėjusią Clarisą Fernandez (Klarisą Fernandes) iš Argentinos.