Pietų Korėjos sostinėje antradienį tęsėsi WTA serijos "Hansol Korea Open Tennis Championships" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.

Antrąją varžybų dieną toliau buvo žaidžiami vienetų varžybų pirmojo rato susitikimai, kuriuose pergales iškovojo visos keturios favoritėmis laikytos tenisininkės.

Pirmąjį reitingą turinti amerikietė Venus Williams antradienį 6:2, 6:3 nugalėjo tėvynainę Abigail Spears, antroji turnyro raketė vengrė Agnes Szavay tokiu pat rezultatu - 6:2, 6:3 - nugalėjo kortų šeimininkę Lee Ye-Rą, nugalėtojos titulą ginanti ir penktąjį reitingą šiais metais turinti graikė Eleni Daniilidou pirmajame rate 6:4, 6:4 įveikė danę Carolinę Wozniacki ir šeštoji pagal skirstymą vokietė Martina Mueller turnyro starte 6:1, 6:0 sutriuškino dar vieną Pietų Korėjos atstovę Han Sung-Hee.

Kituose antradienio susitikimuose pergales iškovojo ir į antrąjį ratą pateko žaidėjos iš Kolumbijos, Kinijos, Tailando, JAV ir Prancūzijos:

Catalina Castano (Kolumbija) - Hsieh Su-Wei (Taivanas) 6:3, 6:2; Yuan Meng (Kinija) - Marina Erakovic (N. Zelandija) 6:4, 6:4; Tamarine Tanasugarn (Tailandas) - Casey Dell`Acqua (Australija) 1:6, 6:3, 6:2; Ahsha Rolle (JAV) - Anne Keothavong (D. Britanija) 6:1, 6:1; Mathilde Johansson (Prancūzija) - Junri Namigata (Japonija) 7:5, 6:2.