martina mueller

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martina mueller“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martina mueller“.

WTA serijos moterų teniso turnyre Čekijos sostinėje

Čekijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "ECM Prague Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių. Pirmąja vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyve tapo italė Roberta Vinci, trečiadienį aštuntfinalyje 6:4, 6:4 įveikusi amerikietę Jill Craybas.
2008-04-30

Vokietės - planetos moterų futbolo pirmenybių finale

Kinijoje vykstančio pasaulio moterų futbolo čempionato pirmąja finalininke tapo Vokietijos rinktinė.Čempionių titulus ginančios Vokietijos futbolininkės trečiadienį pusfinalyje 3:0 (1:0) nugalėjo Norvegijos vienuolikę.Įvarčius nugalėtojoms pelnė Trine Ronning (42 min., į savo vartus), Kerstin Stegemann (72 min.) ir Martina Mueller (75 min.).Sekmadienį turnyro finale Vokietijos rinktinė žais su JAV ir brazilijos komandų pusfinalio susitikimo nugalėtoja.
2007-09-27

Favoritės pergalingai pradėjo tarptautinį moterų teniso turnyrą Seule

Pietų Korėjos sostinėje antradienį tęsėsi WTA serijos "Hansol Korea Open Tennis Championships" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.Antrąją varžybų dieną toliau buvo žaidžiami vienetų varžybų pirmojo rato susitikimai, kuriuose pergales iškovojo visos keturios favoritėmis laikytos tenisininkės.
2007-09-25

WTA serijos moterų teniso turnyre Ispanijoje

WTA serijos (Barcelona KIA) moterų teniso turnyre Ispanijoje, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių, antradienį baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas. Antroji turnyro raketė vokietė Martina Mueller 3:6, 4:6 pralaimėjo rusei Allai Kudriavcevai, o penktoji pagal reitingą ispanė Lourdes Dominguez 6:2, 6:4 nugalėjo kitą Vokietijos tenisininkę Gretą Arn.
2007-06-13

Šveicarių bei ukrainiečių pergalės Berlyno teniso turnyre

Vokietijos sostinėje tęsiasi WTA serijos tarptautinis "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 milijono JAV dolerių.
2007-05-09

Vengrijos sostinėje prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras

Pirmadienį Vengrijos sostinėje prasidėjo WTA serijos "Gaz de France Budapest Grand Prix" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 175 tūkst. JAV dolerių. Pirmąją varžybų dieną įvyko keturi vieneto varžybų pirmojo rato susitikimai, o pirmosios staigmenos autore tapo italė Karin Knapp, kuriai įskaityta pergalė prieš aštuntąjį reitingą turėjusią tėvynainę Rominą Oprandi.
2007-04-24

Paaiškėjo pirmoji Oklendo moterų teniso turnyro ketvirtfinalio dalyvė

Pirmoji į WTA serijos "ASB Classic" moterų teniso turnyro Naujojoje Zelandijoje vienetų varžybų ketvirtfinalį iškopė amerikietė Jill Craybas, antradienį aštuntfinalio mače 6:3, 7:5 įveikusi argentinietę Giselą Dulko.