JAV tęsiasi tarptautinis "Region Morgan Keegan Championships" vyrų ir moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių.

Moterų vienetų varžybose trečiadienį paaiškėjo likusios ketvirtfinalio dalyvės.

Pergalę aštuntfinalyje iškovojo ir kovą ketvirtfinalyje tęsia praėjusių metų turnyro finalininkė trečiąjį reitingą turinti Shahar Peer iš Izraelio, 6:0, 3:6, 6:2 įveikusi vengrę Melindą Czink.

Kituose trečiadienį vykusiuose aštuntfinalio mačuose pergales iškovojo Danijos, Naujosios Zelandijos, JAV, Vokietijos ir Rusijos tenisininkės:

6-Caroline Wozniacki (Danija) - Michelle Larcherde Brito (Portugalija)
6:2, 6:4;
Marina Erakovic (N. Zelandija) - Amber Liu (JAV) 7:5, 6:3;
4-Lindsay Davenport (JAV) - Jevgenija Rodina (Rusija) 6:1, 6:1;
Julia Goerges (Vokietija) - Bethanie Mattek (JAV) 6:4, 6:3;
Alla Kudriavceva (Rusija) - Petra Kvitova (Čekija) 6:7 (6:8), 7:5,
6:1.

Vyrų turnyrą pergalingai pradėjo favoritas amerikietis Andy Roddickas ir aštuntąjį reitingą turintis švedas Robinas Soderlingas.

2002 metais šį turnyrą laimėjęs ir pernai finale žaidęs A. Roddickas pirmajame rate 6:4 (7:6 (7:4) įveikė Gillesą Mullerį iš Liuksemburgo, o R. Soderlingas 6:2, 6:1 sutriuškino kanadietį Fredericą Niemeyerį.

Trečiadienį sužaisti ir trys aštuntfinalio susitikimai, kuriuose tik vienam pirmojo aštuntuko žaidėjui pavyko įveikti varžovą - ketvirtas pagal skirstymą čekas Radekas Stepanekas 7:6 (8:6), 2:6, 7:5 įrodė savo pranašumą prieš prancūzą Florentą Serrą.

Staigmenas pateikė vokietis Benjaminas Beckeris, 3:6, 6:2, 7:5 iš tolesnės kovos eliminavęs trečiąjį reitingą turėjusį paskutinių dvejų metų šio turnyro nugalėtoją tėvynainį Tommy Haasą, ir belgas Steve`as Darcisas, 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjęs septintąją turnyro raketę austrą Jurgeną Melzerį.