jevgenija rodina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jevgenija rodina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jevgenija rodina“.

R. Federeris pergalingai pradėjo Vimbldono turnyrą

Pirmadienį Londone prasidėjo prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Šeštojo turnyro nugalėtojo titulo siekiantis varžybų favoritas bei pajėgiausias planetos tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris pirmajame rate 6:3 6:2 6:2 sutriuškino slovaką Dominiką Hrbaty, o dešimtoji raketė Kipro tenisininkas Marcosas Baghdatis 6:3, 6:2, 6:7 (5:7), 6:3 įveikė belgą Steve`ą Darcisą.
2008-06-23

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

D. Ferreras iškrito iš „Pacific Life Open“

JAV tęsiasi tarptautinis „Pacific Life Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 5,7 mln. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritė serbė Ana Ivanovič 6:3, 6:0 nugalėjo italę Tathianą Garbin, trečioji raketė kita Serbijos tenisininkė Jelena Jankovič 6:1, 6:1 sutriuškino japonę Ai Sugiyamą, o šeštoji pagal reitingą prancūzė Marion Bartoli 6:3, 7:6 (7:3) įveikė vokietę Angelique Kerber.
2008-03-18

Teniso turnyre JAV paaiškėjo ketvirtfinalio dalyvės

JAV tęsiasi tarptautinis "Region Morgan Keegan Championships" vyrų ir moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybose trečiadienį paaiškėjo likusios ketvirtfinalio dalyvės. Pergalę aštuntfinalyje iškovojo ir kovą ketvirtfinalyje tęsia praėjusių metų turnyro finalininkė trečiąjį reitingą turinti Shahar Peer iš Izraelio, 6:0, 3:6, 6:2 įveikusi vengrę Melindą Czink.
2008-02-28

Rusijos tenisininkių pergalės turnyre Taškente

Uzbekistano sostinėje tęsiasi WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių. Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo keturios rusės.