galina voskobojeva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „galina voskobojeva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „galina voskobojeva“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

Pasipylė staigmenos „Roland Garros“ teniso turnyre

„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį užfiksuotos pirmosios vyrų turnyro staigmenos. Vienetų varžybų antrajame rate šeštoji raketė argentinietis Davidas Nalbandianas 6:3, 6:4, 2:6, 1:6, 2:6 pralaimėjo korto šeimininkui Jeremy Chardy, o devyniolikmetis latvis Ernestas Gulbis 7:6 (7:2), 3:6, 7:5, 6:3 nugalėjo septintąjį pagal reitingą 28 metų amerikietį Jamesą Blake`ą.
2008-05-29

„Roland Garros" teniso turnyre karjerą baigė legendinis G. Kuertenas

Sekmadienį Paryžiuje „Roland Garros" kortuose tęsėsi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 15,6 mln eurų. Vyrų vienetų turnyrą pergale pradėjo trečiąjį reitingą turintis serbas Novakas Džokovičius, pirmajame rate 4:6, 6:3, 7:5, 6:2 įveikęs vokietį Denisą Gremelmayrą. Vis tik daugiausia ovacijų susilaukė triskart šio turnyro nugalėtojas 31-erių metų brazilas Gustavo Kuertenas.
2008-05-26

Tarptautiniame WTA serijos moterų teniso turnyre JAV staigmenų neužfiksuota

Pietų Karolinos valstijoje (JAV) pirmadienį prasidėjo WTA serijos "Family Circle Cup" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače devintoji raketė rusė Vera Zvonariova 6:3, 6:2 sutriuškino Taivano atstovę Chuang Chia-Jung, dešimtoji pagal reitingą vengrė Agneš Szavay 6:0, 7:6 (7:4) nugalėjo ukrainietę Julianą Fedak, o vienuoliktoji pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska 6:4, 4:6, 6:3 privertė pasiduoti tautietę Martą Domachowską.
2008-04-15

D. Ferreras iškrito iš „Pacific Life Open“

JAV tęsiasi tarptautinis „Pacific Life Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 5,7 mln. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritė serbė Ana Ivanovič 6:3, 6:0 nugalėjo italę Tathianą Garbin, trečioji raketė kita Serbijos tenisininkė Jelena Jankovič 6:1, 6:1 sutriuškino japonę Ai Sugiyamą, o šeštoji pagal reitingą prancūzė Marion Bartoli 6:3, 7:6 (7:3) įveikė vokietę Angelique Kerber.
2008-03-18

WTA serijos moterų teniso turnyro rezultatai

Pirmadienį Katare prasidėjo WTA serijos "Qatar Total Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,5 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmajame rate ispanė Anabel Medina Garrigues 6:2, 1:2 įveikė mačo nebaigusią negalavusią dešimtąją raketę rusę Nadeždą Petrovą, dvyliktoji pagal reitingą Izraelio atstovė Shahar Peer 6:3, 6:4 nugalėjo slovėnę Andreją Klepač, o keturioliktoji pagal skirstymą prancūzė Amelie Mauresmo 7:6 (7:2), 6:3 privertė pasiduoti vokietę Sabiną Lisicki.
2008-02-19

Italijos sostinėje prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras

Pirmadienį Italijos sostinėje prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras "Internazionali BNL d`Italia", kurio prizų fondą sudaro 1,34 mln. JAV dolerių.
2007-05-14

Šveicarių bei ukrainiečių pergalės Berlyno teniso turnyre

Vokietijos sostinėje tęsiasi WTA serijos tarptautinis "Qatar Telecom German Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,34 milijono JAV dolerių.
2007-05-09

Estė bei lenkė pergalingai pradėjo WTA serijos teniso turnyrą JAV

Trečiadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo pagrindinis WTA serijos "Pacific Life Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,1 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače estė Kaia Kanepi 3:6, 7:5, 6:0 nugalėjo Puerto Riko tenisininkę Kristiną Brandi, o Lenkijos atstovė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:2, 6:4 įveikė rusę Aliną Židkovą.