anastasija pavliučenkova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anastasija pavliučenkova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anastasija pavliučenkova“.

Rusės triumfuoja Billie Jean King turnyre – varžovės įtaria sukčiavimą

Čekijoje, Prahos „O2“ arenoje  baigėsi Billie Jean King taurės (buvusi Federacijų taurė) finalinė savaitė. Lemiamoje akistatoje dėl titulo Rusijos teniso federacijos rinktinė 2:0 nugalėjo Šveicariją.
2021-11-08

Italė F. Schiavone pateko į „French Open" pusfinalį

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį nugalėtojos titulą ginanti 30-metė italė Francesca Schiavone (5-oji pasaulio raketė) 1:6, 7:5, 7:5 įveikė 15-ąją pasaulio raketę 19-metę rusę Anastasiją Pavliučenkovą. Mačas truko 2 val. 34 min.
2011-05-31

Marija Šarapova Vimbldone nebeaimanuos

Anglijoje vykstančio prestižiškiausio pasaulyje Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro net 14,5 mln. eurų, antrasis varžybų ratas nesėkmę lėmė 2004-ųjų šio turnyro nugalėtojai Marijai Šarapovai iš Rusijos.
2009-06-25

„US Open“ turnyre – lengvos latvio E. Gulbio ir serbo N. Džokovičiaus pergalės

Niujorke toliau tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 20,657 mln. JAV dolerių. Vakar vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė 21-ų metų serbas Novakas Džokovičius nesunkiai 6:3, 6:3, 6:4 privertė kapituliuoti 30-metį prancūzą Arno Klemaną.
2008-08-28

R. Federeris pergalingai pradėjo Vimbldono turnyrą

Pirmadienį Londone prasidėjo prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Šeštojo turnyro nugalėtojo titulo siekiantis varžybų favoritas bei pajėgiausias planetos tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris pirmajame rate 6:3 6:2 6:2 sutriuškino slovaką Dominiką Hrbaty, o dešimtoji raketė Kipro tenisininkas Marcosas Baghdatis 6:3, 6:2, 6:7 (5:7), 6:3 įveikė belgą Steve`ą Darcisą.
2008-06-23

Pasipylė staigmenos „Roland Garros“ teniso turnyre

„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį užfiksuotos pirmosios vyrų turnyro staigmenos. Vienetų varžybų antrajame rate šeštoji raketė argentinietis Davidas Nalbandianas 6:3, 6:4, 2:6, 1:6, 2:6 pralaimėjo korto šeimininkui Jeremy Chardy, o devyniolikmetis latvis Ernestas Gulbis 7:6 (7:2), 3:6, 7:5, 6:3 nugalėjo septintąjį pagal reitingą 28 metų amerikietį Jamesą Blake`ą.
2008-05-29

„Roland Garros" teniso turnyre dominuoja ispanai

Paryžiaus „Roland Garros" kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Vyrų vienetų varžybų favoritas šveicaras Rogeris Federeris pirmojo rato mače 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo amerikietį Samą Querrey, vienuoliktoji raketė čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:0, 6:0 sutriuškino australą Robertą Smeetsą, o dvyliktas pagal reitingą ispanas Tommy's Robredo 5:7, 6:4, 6:1, 6:4 įveikė argentinietį Guillermo Corią.
2008-05-26

Vimbldono nugalėtoja turnyrą pradėjo lengva pergale

Lengva pergale moterų vienetų varžybas Vimbldono teniso turnyre Anglijoje antradienį pradėjo nugalėtojos titulą ginanti ketvirtoji raketė prancūzė Amelie Mauresmo, antradienį per 63 minutes 6:1, 6:3 sutriuškinusi amerikietę Jameą Jackson.Antrajame rate Prancūzijos tenisininkės varžove bus tautietė Virginie Razzano arba austrė Yvonne Meusburger.